Ulusal Yasal Sağlık Sigortası Fonları Birliği, kendinden daha yüksek… – BEV

/Maybaum

Berlin – Anayasa Mahkemesi, Federal İdare Mahkemesi (BMG) GKV finansman mercii karar verme yetkisine sahiptir ve bulunduğu yeri incelemektedir. Kentte büyüyen ilk kişi “Katkı paylarını artırmak sürdürülebilir çözümler getirmez” sorusunu ele aldı.

Federal aday Karl Lauterbach (SPD) 20 Aralık 2024’te onayını verdi ve kararı verdi. Performans kesintilerini önlemek istedi. Akşam, Ulusal Yasal Sağlık Sigortası Fonları Birliği’nin yaz partisi, daha yüksek bir federal sübvansiyon için federal bütçede daha fazla para olmadığını tekrarladı. Federal makamlar 2025’te küresel düzeyde anlaşmaya vardılar ve şu anda hizmetlerini sunabilecek durumdalar.

Bakan, “O zaman hakkımız olan talep bulma” dedi. Henüz işim bitmemişken, bitmemiş bir finansman çözümü aramaya başlamak zorunda kaldım. Ancak, sanatçının ilk planı, GKV güvenliği ve laminasyon boyunca aldığı güvenlik. Bakan, “İşleyen sistemle ilgili bir sorun” diyor.

Kararda, Ulusal Yasal Sağlık Sigortası Fonları Birliği Yönetim Kurulu, Federal Hükümetin güvenliğindeki Yasal Sağlık Sigortası Fonu Konusunda Parlamentonun taleplerine uymadığı gerçeğini eleştirdi. Alman Federal Meclisi, 31 Mayıs 2023 tarihinde Kesin Finansman Sözleşmesi’ni imzalamış ve 31 Mayıs 2023 tarihi itibariyle maliyetleri düşürememiştir.

GKV, “Yasama organı böylece, sürekli artan katkı oranlarından kaçınmanın yalnızca bir defaya mahsus vergi sübvansiyonları veya yardım kesintileri yoluyla sağlanamayacağını kabul etti” diyor. Ancak Federal Sağlık Bakanlığı bu sürenin dolmasına izin verdi; Geri dönmeden önce stratejiyi seçtim.

Karara göre, “Ulusal Yasal Sağlık Sigortası Fonları Birliği Yönetim Kurulu, Federal Sağlık Bakanlığı’n bu yasal Yetkiye Uyması ve sürdürülebilir, kalıcı olarak harcamaları sınırlayan reform önlemleri için ygun teklifler sunması kon.” usunda açık bir beklentiye sahiptir.” © ari/Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir