Ukrayna karşı saldırısı – rahatsız ettiyseniz sorun – ivobot

video hazır

Ukrayna’nın karşı saldırısı yaklaşık bir haftadır sürüyor. Kiev sakinleri, nüfusun gölgesinde ve birbirlerinin işleriyle meşgul.

Ukrayna uçağı, muharebe tankları ve zırhlı personel gemileriyle 1.500 km, cephe boyunca Rus mevzilerinin saldırıyor. Ukrayna kaynaklarına göre, Donetsk’i çok sayıda kişi ziyaret etti.
Bunun gibi şutlar, defans oyuncularının başarılı ilerleyişini göstermelidir.

Ukrayna zorunlu kuvvetlerinin oğlu birkaç gün içinde 200 ila 500 metre ilerlediklerini söylediler uzun süredir savaşılan Bakhmut kasabasının görüşmelerinden geldikleri söyleniyor.

Rus, sorusunu soran Alanda İlerleyen ile uzun süredir nişanlı. Özellikle güneybatı ve kuzey kanatlarında kıyı çatışmaları yaşıyor.

Ukrayna’nın Donetsk şehri, çok sayıda resim nedeniyle artık erişilebilir değil. Alanda’dan 60 kilometrelik bir rota yolculuğunun ardından çok sayıda köy, muharebe tankları ve zırhlı personel taşıyıcıların kullandığı Rus işgalcilerinden kurtarıldı.

Delirdiğimde, Storozheve’in etrafındaki herkesi toplamasını umursayıp umursamadığımı merak ettim. Anlaşılan Rus askerlerini de esir alıyorlar.

İlerlemeler, uzmanların göreceği kadar büyük ölçüde taarruzun ana taarruzu için yapılan düşman saldırıları olsa da, Ukrayna ordusu için önemli başarı.

Bunun daha sonraki bir anda olması bekleniyor.
Vakit ayırmanız mümkün değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir