Ukrayna ile ilgili haber blogu I Shoigu parça tesirli bomba kullanmakla tehdit ediyor – BEV


Selenskyj, Batı’nın kararına karşı çıkıyor

itibaren dpa, afp, rtr, t-çevrimiçi

07/12/2023 – 02:55Süre: 21 gün.

Devasa patlama: Ukraynaca sorulduğunda, Rus’un teknolojisi çok popüler değil ama çok popüler. (Kaynak: t-çevrimiçi)
Twitter logosuPinterest logosuWhatsApp logosu

504. Gün: Rusya savunma bakanı parça tesirli bomba kullanarak tehdit ediyor. Ukraynalı, Kiev çok sayıda fotoğraf gördü. Haber blogundaki tüm bilgiler.

Bir bakış en önemli şeyler


Yükseliyor…

Gömülü içerik simge resmi

Gom

Ukrayna – Rusya, Kiev’in en eski şehridir

01:48: Ukraynalı kaynaklara göre başkent Kiev, Gece saatlerinde yine Rus in sansız hava aracı sırısının hedefi oldu. Kiev’in ilk sorusu şu: Serhiy Popko telgrafla bildirdi “Hava saldırısı alarmı etkinleştirildi!” Bölgede hava savunma sistemleri konuşlandırıldı” dedi. Reuters, sistemin görüntü oluşturamadığını bildirdi. Kiev tekrar sordu, Telegram kanalını sığınaklarda kalmaya çağırıyor.

Pistorius, NATO çemberi Ukrayna’nın öfkesini anlıyor

01:34: Savunma Bakanı Boris Pistorius, Ukrayna NATO sirkinin editörlüğünü ziyaret etmeden önce sorularını yanıtlamadan henüz Kabil döneminden ayrılmadı. SPD üyeleri, ARD’nin “günlük konuları” olan “kral partiler” ve “sanatçılar”ı ziyaret etti. Özellikle Ukrayna’nın içinde bulunduğu durumda, buna tamamen şefkat kuralları.” “Yine de taahhüt verildi. Şartlar yerine getirilmez Ukrayna NATO’ya üye olacak. Ama daha önce hiç netleşmemiş bir anlaşma.”

İngiliz Sterlini – Ukrayna Tersanesinin bitmesine 58,7 ay kala

12:42: Teslimat tamamlandıktan sonra, teslimat henüz tamamlanmadı. Son yıllarda Ukrayna, 58,7 milyon yıl önce bir rehabilitasyon önlemiyle sonuçlanan bir rehabilitasyon önlemi gerçekleştirdi.

Selenskyj, NATO zirvesindeki karara karşı gürledi

23.50: Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelenskyy, ülkenin Batı Savunma İttifakı’na resmi davet daveti için aylardır mücadele ediyor. Ancak NATO, Rusya’nın sardırdığı ülkeye böyle bir davetin şartlarına bağlıyor. 31 Eylül’de Vilnius’ta “NATO üyeleri Ukrayna tarafından desteklendi” başlığıyla NATO üyeliğine aday ilan edildi. Davet, “Şehirden ve şehir dışına çıkmalısın” dedi. “Demokratik ve güvenlik-sektörü-alanındaki” reform başarılı gösteriliyor.

Selenskyj, Vilnius yolculuğunda öfkesini tamamen boşaltmıştı. Twitter’da şunları söyledi: “Ukrayna’nın NATO üyeleri bununla daha önce ilgilendi. “Rusya için bu, terörünü sürdürmek için bir motivasyon.” Lütfen durumun böyle olmadığını unutmayın. “Ve bunu zirvede ele alacağım.”

“El bombalarından biri ayağının altında patladı”

22:34: Ukraynalı bir çiftin Instagram’da paylaştığı duygusal fotoğraflar bunlar. Sana ve kız arkadaşının hikayesini soruyorum, özellikle çok sayıda kullanıcıyı harekete geçirerek. Daha fazlasını buradan okuyun.

Kitaplar: Berlin henüz bitmedi

20:55: Almanya Şansölyesi Ukrayna Büyükelçisi Oleksii Makeiev, paket satışıyla ilgilendi. Makeiev, Welt, Welt-Talk programında şu sözleri yayınladı: “İşte her türlü destek bize yardımcı olur.” Rus’u öldürmeyi başardım çünkü buna katılmıyorum.”

Ancak büyükelçi hemen ekledi: “Yeter mi? Ne yazık ki değil!” Sadece kilometrelerce yol kat eden 1.500 kilometrelik bir Leopard tankını kat etti. Bu, sistemden yararlanmayacağınız ve artık sistemi kullanamayacağınız anlamına gelir. Ayrıca Ukrayna’nın daha fazla zırhlı araç ve tanka ihtiyacı var.Kiev, 19.09.2019, 17.06.2019, 16:00, 16:00, 17:00, 17:00, 17:00, 4: 00:00, 17:00, 17:00, 16:00, 16:00, 17:00, 17:00, 16:00, 17:00, 17:00, 17: 00:00, 17: 00, 17:00, 17:00, 17:00, 16:00, 17:00

Shoigu parça tesirli bomba kullanmakla tehdit ediyor

20.50: Rusya, ABD’den Ukrayna’ya misket bombasını korumak durumunda bu tür silahları kullanmakla tehdit etti. Savunma Bakanı Sergei Shoigu Salı günü Moskova’da çıkacağını, Rusya’nın daha da etkili misket bombalarına sahip olduğunu söyledi. Ülkesi sona erene kadar geri çekildi, ancak ABD teslimatları durumunda “analog araçlar” kullanmak zorunda kalacak. ABD artık mevcut değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir