Ukrayna hakkında haber blogu | Rusça: “acil durumda” satın alıyorum ve kişi öldü – BEV

509. Gün: Kerç Köprüsü’nde bir “acil durum” meydana geldi. Tahıl anlaşması, Moskova bir uzatmayı onaylamadığı takdirde bugün sona eriyor. Haber blogundaki tüm bilgiler.

Bir bakış en önemli şeyler


Yükseliyor…

Gom

Baerbock: Saldırgan bir savaş kimsenin cezasız kalamaz

7.21: Annalena Baerbock, Rusya Devlet Başkanı ve Vladimir Putin reformu engellemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Yeşil siyasetçi Pazar günü New York’a yaptığı geziden önce “21. yüzyılda hiç kimse saldırgan bir savaş başlatamaz ve cezasız kalmaz.” Orada, Uluslararası Ceza Mahkemesi’nin (ICC) 25 Aralık 2018’de kuruldu. BM Güvenlik Konseyi’nde bir Konuşma ve Dünya Yahudi Kongresi Başkanı Ronald Lauder ile bir görüşme planlıyor.

Baerbock, “Hata yapan kişi ICC’yi ölüm cezasına çarptırdı” dedi. Cihaz açıksa, cihazların açık olması gerekir. Bakan, “Ama önemli olan bunu kaçırmamanız” diyor. “Sahip olduğumuz en değerli varlığımız olan barışımıza” yönelik saldırı suçlarında, kovuşturma öncesinde engelleme çok yüksek. Uluslararası hukuk “21. yetişkinlerin gerçeklerine adaleti sağlamak için. Bakan’a Adalet Divanı için Alman yargıç adayı Ute Hohoff tuvaleti kalacak.

Baerbock, Ocak hat Hollanda’nın Lahey’deki mahkemesinin en son yaptığı bir ziyarette, saldırgan savaş suçununun da temizliksiz kovuşturulabilmesi için yasal dayanağını – Roma Tüzüğü – deği ştirmeyi teklif etmişti ti. İşe dönmeden önce vakit geçirmeniz mümkün değil. Şu anda, ne Rusya ne Ukrayna sözleşme tarafının bitmesi, davayı yalnızca BM Güvenlik Konseyi mahkemeye taşıma. Daimi üyesi olarak Rusya’nın Güvenlik Konseyi’nde veto hakkı bulunuyor.

Vali: Kırım köprüsünde “acil durumda” iki kişi öldü

06:54: Ancak Ruslar bu sırada “Acil Durumda” talebiyle Kırım’ın Karadeniz yarımadasına gitme zahmetine girdi. Belgorod, Vyacheslav Gladkov tarafından Mesajında ​​​​Pazartesi Günü burgher ve bir dizi Arabalarında Öldüklerini Söyledi videosu ile ziyaret edildi. Çiftin kızı yaralanarak kaldırıldı. Kurbanlar Rusya’nın Belgorod bölgesinden geldi.

Sosyal ağlarda Kırım köprüsünde bir patlama olacağı konuşulurken, butkiller sabahın tanıma saatlerinde orada ne olduğu hakkında daha fazla bilgi verilecek. Köprüde trafik durduruldu. Resmi olarak bir “acil bileşenlerden” bahsediliyordu. Bilgi bağımsız olarak doğrulanamadı.

2014 yılında Rus hükümeti tarafından ilk kez eğitim verildi ve drone ilk olarak 2014 yılında fırlatıldı. Ukrayna, hatayı düzeltme imkanınız var.

Rusya’nın işgalinden Kırım’a giden köprude “acil durum”

4.25: Rusya vatandaşlığı, Rusya vatandaşlığı ve Moskova Cumhuriyeti, bir yıl önce Kerç Köprüsü’nde meydana gelen gelen ağır patlamadan yaklaşık dokuz ay sonra, burada bir “acil durum” meydana geldiği konusunda uyardı. Devlet has TASS’a velet, işgal mülkü Kırım’ın başkanı Sergey Aksyonov Pazartesi günü Telegram’da bulunduğu yer, bu nedenle köprününün 145. sütunu bölgesinde muhafazanın saklandığını söyledi . Başka bir kontrolün sonunda “Acil çalıştırma” görüntülendi.

Birimleri ondan uzun zaman önce ayrılan Kuvvetler ve Bilgililerden oluşan bir kolektif olan Aksyonov. Durumun düzeltilmesi için önlemler alınması. Aksyonov, toplantıda sakin olmaya çağırdı. Ukrayna’da yaşayan birçok gezgin ve turist, geri dönmeden önce bir alternatif bulabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir