Tuchel, FC Bayern karar verdi – Ivobot

Thomas Tuchel kurguyla ilgilendi ve bundan memnun. Karar verme süreçlerinin derinden etkileri.

Thomas Tuchel, Tegernsee’de ikinci sezona teknik direktör olarak başladıktan sonra, FC Bayern yeni bir takım açmayı başardı. Sırası geldiğinde bir dizi ders verdiği bir yılda Leon Goretzka, profesörlüğü “oğlunun doğumundan 1 yıl önce” olarak nitelendirdi. İlk kez Sadio Mané tarafından alıntılanmıştır.

Kimsey ile çalışmadan önce zaman içinde uğraşan genç bir adam olan Tuchel – çok paraya ihtiyacı vardı – ona ihtiyaç duyduğu güvenliği sağlamak için. Arijon Ibrahimović (17) ve Gabriel Vidović (19) iki yıl önce isim yaptılar. “Sport Bild” ve “Sport1”, Tuchel’in Tegernsee direktörünü bir dizi medya haberiyle yağmuruna tuttuğu son 10 yıldaki görüntüleri gösterdi.

“Bunun için çok çalışıyorum”

Tuchel rotası bile yoktu, daha sonraki profesyonel hocası Bayern’e konuk oldu ama buna fırsatı bile olmadı. Ancak artık işini yapamadığı için planlarını bile gerçekleştiremedi. Arkadaşın zamanı geride bıraktı. Ibrahimović o sezon yüksek profilli bir profesyoneldi, başkalarıyla çalışma konusunda uzmanlaşırken bir yandan da koçluk ve eğitmen yetiştirme ile uğraşıyordu.

Vitesse Arnhem’den Vidović ve oğlu Hollanda Eredivisie oyuncu olarak oynadı. 19 Eylül, Bavyera, 2025. Yıl çalışmaları başladı ve planlar henüz tamamlanmadı.

Yükseliyor…

Gom

Vidović, Bayern üyelerinin planlarını gerçekleştiremeyeceğinden emindi. Aynı şey Ibrahimovic de onlardan biri. Ancak: Yine de ikinci bir şans umabilir. Geçtiğimiz günlerde Thomas Müller (33) işiyle boğuştuğunda sıra kendisine gelmeden zamana razı olmak zorunda kaldı.

İki eski Tegernsee sanatçısı Tarek Buchmann (18), Paul Wanner (17) ve Yusuf Kabaday (19) oradaydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir