WhatsApp'ı kapatın; bu mümkün mü?

semaver

New member

1. WhatsApp'ı kapatın; bu mümkün mü?

İster işte ister evinizde; günümüzde her zaman ve her yerde size ulaşılabilir. Bu, hızlı bir şekilde WhatsApp aracılığıyla mesaj almayı bırakma isteği uyandırabilir. Uygulamayı kapatamazsınız ancak yine de biraz rahatlamanın çeşitli yolları vardır.

Reklamcılık

Mesajları yoksay

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı kılavuza göz atın.

1. adım:

Şuraya git: Ayarlar akıllı telefonunuzun ve orada WhatsApp ayarlarını açın. Android cihazlarda öncelikle “Uygulamalar” musluk .

Sahte çevrimdışı mod

“Son çevrimiçi” durumunuz görüntülendiğinde kendinizi baskı altında hissetmemeniz için bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz. Okundu bilgisini de kapatabilirsiniz.

1. adım:

WhatsApp'ta simgesine dokunun. Üç noktalı menü ve ardından “Ayarlar“. iPhone'unuzda doğrudan Ayarlar açık.

WhatsApp'ı devre dışı bırak

WhatsApp'ı devre dışı bırakırsanız gerçekten tamamen çevrimdışı olursunuz. Bu, uygulamanın artık etkin olmadığı anlamına gelir. Herhangi bir bildirim almayacaksınız, WhatsApp kendi kendine açılmayacak ve güncellenmeyecek. Kaldırmanın tek farkı, uygulamayı devre dışı bıraktığınızda uygulamanın hâlâ akıllı telefonunuzda olması ve içeriğin ve sohbetlerin silinmemesidir. Ancak bu işlev yalnızca Android'de mevcuttur, dolayısıyla iPhone'da kullanamazsınız.

1. adım:

“'e gitAyarlar“ve sonra”Uygulamalar“.

WhatsApp'ı kaldır

Her şey başarısız olursa, uygulamayı istediğiniz zaman tamamen kaldırabilirsiniz. WhatsApp'ı daha sonra tekrar kullanmak istemeniz durumunda önceden yedekleme yapmanız özellikle önemlidir. WhatsApp hesabınızı nasıl sileceğinizi buradan okuyabilirsiniz.

Hızlı kılavuz: Mesajları sessize alın

1. “'nize dokununAyarlar” Açık “Uygulamalar“. iPhone'da tek yapmanız gereken “Ayarlar” musluk .
  2. Sonra şuraya git “Naber“.
  3. Burada “üzerine dokununUygulama bildirimleri” Android'de ve üzerinde “Mesajlar” iPhone'da.
  4. Şimdi devre dışı bırak “Bildirimlere izin ver” veya “Bildirimlere izin ver“.
Hızlı Kılavuz: Sahte Çevrimdışı Mod

1. “Senin yanına git”Ayarlar“. Android'de öncelikle Üç noktalı menü Sağ üstteki simgesine dokunun.
  2. Sonra şuraya git “veri koruması“.
  3. Aşağı kaydır “Makbuz okundu“. Üzerinde Denetleyici onları kapatabilirsin.
  4. Ardından “Son çevrimiçi“.
  5. Seçmek “Hiç kimse“. Altında “Çevrimiçi olup olmadığımı kim görebilir?” üzerine dokunun “Son çevrimiçi olarak“.
Hızlı kılavuz: WhatsApp'ı devre dışı bırakın

1. “'nin altına dokununAyarlar” Açık “Uygulamalar“.
  2. Sonra şuraya git “Naber“.
  3. Burada “üzerine dokununDurmaya zorla” veya üzerinde “Devre dışı bırakmak“.

(anka)