Tuş seslerini kapatın – bu şekilde çalışır

semaver

New member

1. Tuş seslerini kapatın – bu şekilde çalışır

Her zaman ulaşılabilir olmak istiyorsunuz ve bu nedenle sesi “yüksek” olarak mı ayarladınız? Daha sonra cep telefonunuz genellikle tuş seslerini otomatik olarak etkinleştirir. Ancak bunlar, özellikle toplum içinde, hızla sinir bozucu ve yıkıcı hale gelebilir. İpuçları+püf noktaları makalemizde, Android ve iPhone'daki ses ayarlarını kullanarak tuş seslerini nasıl kolayca kapatabileceğinizi, ancak yine de cep telefonunuzu “yüksek sesle” kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Reklamcılık

Android'de tuş sesleri nasıl kapatılır

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı kılavuza göz atın. Bu kılavuz için bir Samsung akıllı telefon kullanıyoruz.

1. adım:

Ayarlar akıllı telefonunuzun. Ya ana ekranınızdasınız ya da uygulama çekmecesindesiniz. Ardından “üzerine dokununSesler ve titreşim“.

iPhone'da tuş sesleri nasıl kapatılır

Adım adım rehberimizi takip edin veya hızlı rehberimize göz atın.

1. adım:

iPhone Ayarları ve ” seçeneğine dokununSesler” veya. “Sesler ve Dokunma” Ses ayarlarına erişmek için.

Hızlı Kılavuz: Android'de Tuş Sesleri Nasıl Kapatılır

1. Ayarlar.
  2. Üzerine dokunun “Sesler ve titreşimler“.
  3. Üzerine dokunun “Sistem sesi“.
  4. ” için kontrolleri kullanarak sesi devre dışı bırakınTuş takımı” Ve “Samsung klavye“.
  5. Bu klavyelerin titreşimini ” ile de kontrol edebilirsiniz.Sistem titreşimi” devre dışı bırakmak.
Hızlı kılavuz: iPhone'da tuş sesleri nasıl kapatılır

1. Ayarlar.
  2. Şimdi seçeneğe dokunun “Sesler” veya. “Sesler ve Dokunma” Ses ayarlarına erişmek için.
  3. ” altında devre dışı bırakınKlavye geri bildirimi” kaydırıcı “hacim“.

(mimi)