Prime Day için Amazon, Alexa ile donatılmış Echo Dot ve Spot hoparlörlerde %50 indirim sunuyor

Yasmin

New member
Amazon, Prime Day öncesinde en çok satan ürünlerinde bir flaş satış düzenliyor: Promosyon kodları sayesinde Echo Dot ve Echo Spot hoparlörlerinin fiyatları %50 düşüyor.

Muhtemelen Amazon'un Alexa sesli asistanını duymuşsunuzdur. Apple'ın Siri veya Google Assistant'ına rakip olur ve birçok şey yapmanıza olanak tanıyan sofistike bir kullanıcı deneyimi sunar. Echo Dot – veya daha yakın zamanda Echo Spot – gibi küçük bir hoparlör aracılığıyla müziği kontrol edebilir, bilgi alabilir veya uyumlu bağlı cihazları sesle yönetebilirsiniz.

Prime Day için Amazon, satış başlamadan önce bile tüm bu cihazlarda büyük indirimler sunmaya karar verdi. Örneğin, Echo Dot'u şu kodla %50 indirimle alabilirsiniz: EKODOTU Pazartesi akşamına kadar. Böylece, iki Echo Dot toplamda 47 avroya (veya her biri 23,5 avroya!) geri dönüyor, normalde 100 avrodan fazla. Benzer şekilde, yeni Echo Spot bu flaş satışla 94 avro yerine 54 avroya gidiyor.

Echo Spot'tan faydalanıyorum

Echo Dot'un keyfini çıkarıyorum

Her Prime Day'de olduğu gibi stok sıkıntısı çok hızlı gerçekleşir. Amazon ürünleri genellikle daha uzun süre stokta kalırsa, teslimat tarihinin daha da uzak olma riski vardır. Bu Echo Dot veya Spot'u yarı fiyatına almak ve hızlı teslimat almak istiyorsanız, siparişinizi mümkün olan en kısa sürede vermenizi öneririz.

Onlar kim ?

Echo Dot (2022'de piyasaya sürüldü), Amazon'un akıllı hoparlörünün beşinci neslidir. Hoparlör, iyi hoparlörler sayesinde iyileştirilmiş ses deneyimi ve daha iyi ses işleme gibi önemli iyileştirmeler sunarken selefinin küresel tasarımını korur. Cihaz ayrıca, daha iyi ev otomasyonu kontrolü ve kullanıcıyla etkileşim sunmak için yerleşik bir sıcaklık sensörü ve ek bir ivmeölçer entegre eder.

Amazon, yakın zamanda piyasaya sürülen Echo Spot ile ilgili olarak, ürünün ses kalitesini ve gizliliğini de iyileştiriyor. Üzerinde bir ekran olması avantajına sahipsiniz, bu da görsel olarak daha fazla bilgiye erişmenizi sağlayacak. Bu hafta sonundan beri, Amazon'da kategorisinde “en çok satan” ürün kesinlikle Echo Spot.

Echo Spot'tan faydalanıyorum

Echo Dot'un keyfini çıkarıyorum

🔴
01net'ten hiçbir haberi kaçırmamak için bizi Google Haberler ve WhatsApp'tan takip edin.
İyi fırsatlarımız hakkında bilmeniz gerekenler

Bu içerik size 01net'teki iyi fırsat uzmanları tarafından sunulmaktadır.
Editör ekibi bu içeriğin oluşturulmasında yer almamıştır. 01net, bir okuyucu bu makalede yer alan bağlantılar aracılığıyla bir satın alma yaptığında tazminat alabilir. Bu makalede belirtilen fiyatların çok hızlı bir şekilde değişmesi muhtemeldir.