PayPal: Bir geçiş anahtarı oluşturun – bu şekilde çalışır

semaver

New member

1. PayPal: Bir geçiş anahtarı oluşturun – bu şekilde çalışır

Şifrenizi PayPal'a girebilirsiniz artık Apple ve Android cihazlarda bir geçiş anahtarıyla değiştirilebilir. Şifre yerine biyometrik sensörler (parmak izi veya yüz tanıma), PIN veya desen gibi dijital kimlik bilgileri kullanılır. Paypal ile şifreyi nasıl ayarlayabileceğinizi burada size tam olarak açıklayacağız.

Reklamcılık

Şifreyi ayarlarken yalnızca Apple cihazları veya Android cihazlar üzerinden oluşturulabileceğini unutmayın. Şifre anahtarını uygulamada, Safari'de veya Chrome tarayıcısında oluşturabilirsiniz. Parolalar iCloud Anahtar Zinciri veya Google hesabınızla senkronize edilir. Android cihazlarda en az Android sürüm 9 veya sonraki nesillerin yüklü olması gerekir.

PayPal uygulaması aracılığıyla bir şifre anahtarı ayarlayın

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

PayPal uygulamasını açın ve sağ üstteki simgesine dokunun Profil simgesi.

Tarayıcıda şifre anahtarını ayarlama

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

PayPal hesabınıza giriş yapın. Daha sonra sol üstteki simgesine dokunun Hamburger menüsü ve sonra buna tıklayın Dişli simgesiAyarlar'ı açmak için

Hızlı kılavuz: uygulama

1. Uygulamada buna dokunun Hamburger menüsü ve ardından “Benim profilim“.
  2. Sonra şuraya git “Giriş ve güvenlik” ve ardından ” öğesine dokununGeçiş anahtarı“.
  3. Üzerine dokunun “Şifre oluştur” Ve “Devam etmek” şifre kurulumunu tamamlamak için.
Hızlı Kılavuz: Tarayıcı

1. Her zamanki gibi oturum açın Krom veya safari PayPal hesabınızda.
  2. Ona dokunun Hamburger menüsü sağ üstte ve ardından buna tıklayın Dişli simgesi.
  3. Sekmenin altına gidin “Güvenlik” Açık “Geçiş anahtarı“.
  4. Ardından “üzerine dokununŞifre oluştur“.
  5. Android akıllı telefonla Google hesabınız artık PayPal hesabınıza bağlanacaktır. Bir Apple cihazı için iCloud Anahtar Zinciri, PayPal hesabınızla senkronize edilir. Üzerine dokunun “Daha öte” şifre kurulumunu tamamlamak için.

(anka)

Haberin Sonu