Microsoft Teams: Arkaplanı değiştir | Haberler online

semaver

New member

1. Microsoft Teams: Arkaplanı değiştir

Duvarınızda utanç verici bir resim veya poster mi asılı? Eviniz şu anda biraz dağınık mı? Meslektaşlarınızın veya üstlerinizin bunu çevrimiçi bir toplantıda görmesini engellemek istemeniz anlaşılabilir. Ancak Microsoft Teams basit bir çözüm sunuyor: arka planınızı bulanıklaştırabilir veya bir resim görüntüleyebilirsiniz.

Reklamcılık

Arkaplan seç

Adım adım talimatlarımızı, hızlı rehberimizi veya açıklayıcı videomuzu izleyin.

1. Adım:

Bir tane varken Görüntülü arama tıkla “Daha“. Ardından ” üzerine tıklayınVideo efektleri ve ayarları“.

Mobil versiyonda arka planı seçin

Adım adım rehberimizi takip edin veya hızlı rehberimize göz atın.

Bir uyarı: Arka plan özelliğinin çalışabilmesi için Android cihazlarda en az Android 10 veya üzeri sürümün yüklü olması gerekiyor.

1. Adım:

Dokunun üç noktaKonferanstayken.

Video

Hızlı kılavuz: Arkaplanı seçin

1. Görüntülü görüşme sırasında “Daha” menü çubuğunda ve ardından ” öğesini seçinVideo efektleri ve ayarları“.
  2. Sağ tarafta mevcut arka planların bir seçimini göreceksiniz. İstediğiniz arka planı seçin ve “Ön izleme“.
  3. Seçili arka planı beğendiyseniz “Videoyu uygula ve etkinleştir“. Arka plan daha sonra etkinleştirilir ve başkaları tarafından görülebilir.
  4. Arkaplanı tekrar kaldırmak için menüyü açmanız yeterlidir “Video efektleri ve ayarları” ve seç “HAYIR” dışında.
Hızlı kılavuz: Mobil versiyonda arka planı seçin

1. Video konferans sırasında, üç nokta. Sonra “Arkaplan efektleri” dışında.
  2. Daha sonra listeden bir arka plan seçebilir veya mevcut arka planınızı bulanıklaştırabilirsiniz. Memnunsanız ” öğesine dokununHazır“.

(isba)