iPhone artık titremiyor; ne yapmalı?

semaver

New member

1. iPhone artık titremiyor; ne yapmalı?

Gelen mesajları veya çağrıları aldığınızda iPhone'unuzun titremesi durursa önemli bildirimleri kaçırabilirsiniz. Bunun başınıza gelmemesi için aşağıda yedi farklı sorun giderme seçeneğini açıklıyoruz.

Reklamcılık

Sorun gidermenin 7 yolu

1. Titreşimi kontrol edin

1. adım:

“Ayarlar”a gidinSesler ve his“.

2. Sistem dokunuşlarını kontrol edin

” olduğundan emin olun.Sistem dokunuşları“binicinin altında”Sistem sesleri ve dokunsal bilgiler” etkinleştirildi. Bu etkinleştirilmezse anahtarı yeşile ayarlayın.

Anahtar açık olmalıdır Yeşil durmak.

3. Rahatsız etmeyin modu ayarlandı mı?

1. adım:

olduğundan emin olun. Rahatsız etmeyin modu etkinleştirilmedi. Bunu yapmak için parmağınızı kaydırın Ana ekran yukarıdan aşağıya. Şimdi bu açılıyor Kontrol merkezi. Burayı seçin Odaklanma düğmesi dışında.

4. Yeniden başlat

Bazen basit bir yeniden başlatma yardımcı olabilir. basılı tutun Yan düğme ve biri Ses düğmeleri kadar basıldı Kaydırıcı görünür. Ardından iPhone'u kapatın.

5. Mevcut iOS sürümünü kontrol edin

1. adım:

sahip olup olmadığınızı kontrol edin en son iOS sürümü yükledim. Bunun için gidiyorsun içinde Ayarlar ve ardından “Genel olarak“.

6. Ayarları sıfırlayın

Sorun devam ederse iPhone'u Ayarlar sıfırlamak için. Bu işlem hiçbir veriyi silmez ancak ayarları geri yükler Fabrika ayarları geri.

7. Apple Destek'e başvurun

Tüm bu adımlardan sonra titreşim hâlâ çalışmıyorsa sorun bir Donanım sorunu davranmak. Bu durumda Apple Destek ile iletişime geçmelisiniz.

(anka)