Instagram ile iletişime geçin – bu şekilde çalışır

semaver

New member

1. Instagram ile iletişime geçin – bu şekilde çalışır

Instagram'a bir sorun bildirmek ister misiniz? Belki bir Instagram özelliği eksiktir, bir gönderi veya hikaye yükleyemiyorsunuzdur veya hesabınızda bir şey çalışmıyordur. Aşağıda Instagram ile nasıl iletişime geçeceğinizi göstereceğiz.

Reklamcılık

Instagram'a e-posta ile ulaşın

Not: Instagram'a [email protected] e-posta adresi üzerinden ulaşmak mümkündü. Ancak, çok sayıda istek nedeniyle artık bu mümkün değil.

Instagram web sitesinde ve uygulamasında bir e-posta adresi ve bir telefon numarası bulabilirsiniz. Ne yazık ki, bunlar herkese açık olmasına rağmen, Instagram desteğine bu şekilde ulaşmak çok kolay değildir. Örneğin, Instagram müşteri hizmetlerine ulaşmak için bir e-posta gönderirseniz, sorunu çözmek için Yardım Merkezi'ne yönlendiren ve bunu belirten otomatik bir yanıt alırsınız. bu e-posta adresi artık destek için kullanılmıyor.

Bunun nedeni, Instagram'ın çok sayıda kullanıcıya sahip olması nedeniyle doğrudan iletişim isteklerine yanıt verememesidir. Yaklaşık 2 milyar kullanıcıyla, sürekli olarak yeni istekler gelecektir ve bu da işleme alınması neredeyse imkansız olacaktır.

Neyse ki, Instagram'ın SSS bölümüne göz atarak sorunları genellikle kendiniz çözebilirsiniz. Bu web sitesinde, uygulamada karşılaşabileceğiniz olası sorunlara ilişkin çeşitli konular ve yanıtlar bulacaksınız. Bu işe yaramazsa, uygulama üzerinden bir destek isteği gönderebilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgiyi bir sonraki bölümde bulabilirsiniz.

Bu arada:Instagram hesabınız hacklendiyse bu durumda neler yapabileceğinizi buradan okuyabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi'nde sosyal medya uygulamasını kullanırken karşılaşabileceğiniz birçok sorunun cevabını ve çözümünü bulabilirsiniz.

Instagram'a Yardım Merkezi aracılığıyla ulaşın

Instagram hesabınızın uygulama ayarlarında, sorunları kolayca bildirebileceğiniz bir yardım bölümü açabilirsiniz. Bu, Instagram ile iletişime geçmenin en iyi yoludur, çünkü tüm sorunlar orada toplanır. Bu, Instagram'ın hangi sorunların en sık bildirildiğini görmesini ve böylece hataları öncelik sırasına koymasını ve daha hızlı düzeltmesini sağlar.

Yardım Merkezi'nde bir sorunu bildirmek için adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç kılavuzuna göz atın.

1. Adım:

Akıllı telefonunuzda Instagram uygulamasını açın ve Profil fotoğrafıInstagram profilinizi açmak için.

Yardım butonu yok mu?

Bunun çeşitli nedenleri olabilir:

• Instagram güncel değil (Uygulamayı güncelleyin)
  • geçici hata veya hata (cihazınızı yeniden başlatın)
  • Hesap türü (bir şirket profili için yardım düğmesi başka bir yerde bulunabilir)
  • Kısıtlı işlevler (yönergelerin ihlali, şüpheli faaliyetler vb. varsa çeşitli işlevler görünmez)
hızlı başlangıç Kılavuzu

1. Instagram uygulamasında Instagram profilinizi açın ve Burger Menü sağ üst.
  2. Şimdi “Yardım” ve ardından çift dokunun “problemi şikayet et“.
  3. Betimlemek Daha sonra isteğinizi kısaca belirtin ve “Göndermek“. Instagram daha sonra isteğinizi işleme koyacaktır. Bu işlem bir haftaya kadar sürebilir.

(isba)