Google ebeveyn denetimini durdurun – aile bağlantısı nasıl kaldırılır

semaver

New member

1. Google ebeveyn denetimini durdurun – aile bağlantısı nasıl kaldırılır

Google'ın Family Link'i ile çocuğunuzun akıllı telefonunun veya tabletinin yönetimini üstlenebilir ve onu nasıl kullandığını her zaman yakından takip edebilirsiniz. Çocuğunuz artık yeterince büyüdüyse ve onu ebeveyn gözetiminden çıkarmak istiyorsanız, bunu tam olarak nasıl yapacağınızı burada göstereceğiz.

Reklamcılık

Fark etme: Çocuğunuzun kendi Google hesabını yönetebilmesi için en az 16 yaşında olması gerekir. Ancak o zaman çocuğunuzu ebeveyn denetiminden kaldırabilirsiniz. Çocuğunuz henüz 16 yaşında değilse ve hala hesabı ebeveyn denetiminden kaldırmak istiyorsanız, çocuğunuz yasal olarak onu kullanacak kadar büyük olmadığından hesap tamamen silinmelidir.

Cihazınızdan ebeveyn denetimini durdurun

Family Link uygulaması, bir ebeveyn olarak Google ebeveyn denetimlerini ayarlamanıza ve çocuğunuzun aktivitelerini izlemenize olanak tanır. Uygulama ayrıca çocuğunuz yeterince büyüdüğünde ebeveyn denetimlerini sonlandırmayı kolaylaştırır. Akıllı telefonunuzda Family Link uygulaması yüklü değilse, ebeveyn denetimlerini bilgisayarınızdaki bir tarayıcı aracılığıyla da yönetebilirsiniz: https://families.google/intl/de/familylink/

Adım adım rehberimizi takip edin veya hızlı rehberimize göz atın.

1. Adım:

Akıllı telefonunuzda Family Link uygulamasını açın veya bir tarayıcıda Family Link web sitesine gidin ve çocuğunuzun hesabını seçin. “Ayarlar” üzerine dokunun “Hesap ayarları”.

Çocuğun cihazının ebeveyn gözetimini durdurun

Çocuğunuzun Android cihazının ayarlarından ebeveyn denetimini sonlandırabilirsiniz.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı kılavuzumuza göz atın.

1. Adım:

Cihazda, şunu açın: Ayarlar ve Android sürümünüze bağlı olarak menü öğesi “Dijital Sağlık ve Ebeveyn Denetimi Ayarları” veya “Dijital refah ve ebeveyn denetimleri” de.

Hızlı kılavuz: Ebeveyn cihazında ebeveyn denetimini sonlandırın

1. Family Link uygulamasında veya Family Link web sitesinde “Hesap ayarları“Çocuğunuzun hesabına.
  2. Ardından “Ebeveyn gözetimi” de.
  3. Daha sonra kutuyu işaretleyin ve “Ebeveyn denetimini sonlandırın”.
Hızlı kılavuz: Çocuğunuzun cihazında ebeveyn denetimini durdurun

1. İçinde Ayarlar cihazın, “Dijital Sağlık ve Ebeveyn Denetimi Ayarları” veya “Dijital refah ve ebeveyn denetimleri” – kullandığınız Android sürümüne bağlı olarak.
  2. Ardından şuna dokunun: Üç nokta menüsü ve ardından “Ebeveyn denetimini sonlandırın”.
  3. Şimdi alttaki ” öğesine dokununEbeveyn denetimini sonlandırın”.
  4. Daha sonra kutuyu işaretleyin ve tekrar dokunun “Ebeveyn denetimine son verin”.
  5. Şimdi bekle geri sayım 5 dakikalık süre doldu.
  6. Daha sonra ebeveyn denetimi sonlandırılır ve cihaz 24 saat boyunca engellendi.
  7. Şimdi ” öğesine dokununEbeveyn erişimi”.
  8. Daha sonra cihazınızda veya bir tarayıcıda açın Aile Bağlantısı ve üzerine dokunun Üç satırlı menü. Sonra “Ebeveyn erişim kodu” ve ardından çocuğun kilitli cihazına kodu girerek kilidini açın. Kilidini aç.

(anka)