Gmail: Spam klasörünü bulun | çevrimiçi

semaver

New member

1. Gmail: Spam klasörlerini bulun

Gmail, e-postalarınızı filtrelemede oldukça etkilidir. Ancak bazen spam filtresi meşru bir e-postayı yanlışlıkla spam olarak tanımladığında hatalar meydana gelebilir. Bu nedenle Gmail'de spam klasörünüzü nasıl bulacağınızı ve yöneteceğinizi bilmelisiniz.

Reklamcılık

Gmail'de spam klasörünü bulun

Akıllı telefon uygulaması
Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Akıllı telefonunuzda Gmail uygulamasını açın ve sol üstteki simgesine dokunun. Hamburger menüsü.

Masaüstü

1. adım:

Tarayıcıda Gmail'i açın ve e-posta hesabınıza giriş yapın.

Spam klasörlerini etiket listesinde göster

Gmail hesabınızı kurduğunuzda, Spam klasörü varsayılan olarak tarayıcı uygulamasında gizlidir ve yalnızca Diğer menüsünden erişilebilir. Klasörü doğrudan soldaki klasör listesinde de gösterebilirsiniz.

1. adım:

Tarayıcınızda Gmail web sitesini açın ve giriş yapın.

Hızlı kılavuz: Akıllı telefon uygulamasında spam klasörünü açın

1. Gmail uygulamasında sol üstteki simgesine dokunun Hamburger menüsü ve ardından listeden seçim yapın “İstenmeyen e-posta” dışında.
  2. Artık üst kısımdaki ” simgesine tıklayarak spam klasörünü boşaltabilirsiniz.Spam klasörünüzü hemen boşaltın” tip.
  3. Bireysel spam mesajlarını şu şekilde silebilirsiniz: İşaretlemek ve ardından sağ üstteki buna tıklayın Çöp kutusu simgesi Gitmek.
  4. Bir mesaja baktıktan sonra Üç noktalı menü aç, tıklayabilirsin “Spam yok” yazın ve e-postaları gelen kutunuza gönderin.
Hızlı kılavuz: Spam klasörünü masaüstü uygulamasında açın

1. Tarayıcınızda Gmail web sitesini açın ve orada oturum açın. Daha sonra soldaki klasör listesinde ” öğesine tıklayınDaha“.
  2. Ardından ” seçeneğini seçinİstenmeyen e-posta“spam klasörüne gitmek için.
  3. Burada artık mesajların üzerine gelip ardından simgesine tıklayarak mesajları silebilirsiniz. Çöp kutusu simgesi arkasına tıklayın. Ayrıca “'e tıklayarak klasördeki tüm mesajları hemen silebilirsiniz.Tüm spam mesajlarını şimdi sil” tıklamak.
  4. Yanlışlıkla spam olarak işaretlenen iletileri, önce e-posta yoluyla göndererek klasörün dışına taşıyabilirsiniz. tabut soldaki işareti koyun. Sonra şuraya git “Spam yok” böylece mesaj gelen kutunuza düşer.
Hızlı kılavuz: Spam klasörünü klasör listesine ekleme

1. Tarayıcınızda Gmail web sitesini açın ve orada oturum açın. Daha sonra sağ üstteki buna tıklayın Dişli simgesi ve ardından “Tüm ayarları çağırın“.
  2. Burada “kategorisine geçiyorsunuz”etiketler“.
  3. “Seçenek” ileİstenmeyen e-posta“sonra tıklayın”Göstermek“. Spam klasörü daha sonra doğrudan soldaki klasör listesinde bulunur.

(anka)

Haberin Sonu