Chrome: Bildirimleri devre dışı bırakın – işte böyle

semaver

New member

1. Chrome: Bildirimleri devre dışı bırakın – işte böyle

Birçok web sitesi size bildirim göstermek ister. Chrome bildirimleri bazı web siteleri için yararlı olsa da sürekli açılan istemler de can sıkıcı olabilir. Google Chrome'da bildirimleri nasıl kapatacağınızı size göstereceğiz.

Reklamcılık

Chrome bildirimleri nasıl kapatılır

Akıllı telefon uygulaması

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Akıllı telefonunuzda Chrome uygulamasını açın ve sağ alttaki simgesine dokunun. Üç noktalı menü.

Masaüstü

Bir web sitesinden bildirim almak istemiyorsanız istemleri Chrome'un ayarlarından tamamen engelleyebilirsiniz.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Öncelikle bilgisayarınızda Chrome web tarayıcısını açın ve ardından menü simgesine tıklayın. üç puan pencerenin sağ üst köşesinde. Ardından ” seçeneğini seçinAyarlar“.

Hızlı kılavuz: akıllı telefon uygulaması

1. Chrome uygulamasında sağ alttaki simgesine dokunun Üç noktalı menü ve sonra şuraya gidin: “Ayarlar“.
  2. Bundan sonra “üzerine dokununBildirimler“.
  3. ” seçeneğini seçerek tüm bildirimleri kapatabilirsiniz.Chrome'dan gelen tüm bildirimler“ve bir iPhone'da”Mesajlara izin verdevre dışı bırakmak.
  4. Ardından Chrome uygulamasına geri dönün ve “Web Sitesi Ayarları“.
  5. Sonra şuraya git: “Bildirimler“.
  6. Daha sonra üstteki seçeneği seçinTüm istekleri en aza indirin” dışında.
Hızlı Başlangıç Kılavuzu: Masaüstü

1. Chrome'da buna tıklayın Üç noktalı menü ve ardından “Ayarlar“.
  2. Ardından kategoriyi seçin “Gizlilik ve güvenlik“ve ardından” üzerine tıklayınWeb Sitesi Ayarları“.
  3. Buraya git”Bildirimler“.
  4. Şimdi yukarıdaki ” seçeneğine tıklayınWeb sitelerinin bildirim göndermesine izin verilmiyor“.
  5. “Bölümde daha aşağılarda”Bildirim gönderme izni var” Bildirimlerine izin verdiğiniz tüm web sitelerini göreceksiniz. Bunları tekrar kaldırmak isterseniz o siteye tıklayın Üç noktalı menü bir web sitesinin arkasına gidin ve ardından “Kaldırmak“.

(anka)