Cep telefonunuzu WiFi tekrarlayıcı olarak kullanın; bu şekilde çalışır

semaver

New member
İnternet bağlantısı dairenin her köşesinde her zaman eşit derecede iyi değildir. Bu durumda bir WiFi tekrarlayıcı yardımcı olabilir. Mevcut WiFi'yi güçlendirir ve İnternet bağlantınızı önemli ölçüde daha iyi hale getirir. Ancak mutlaka bir tekrarlayıcı satın almanıza gerek yoktur; İnternet sinyalini artırmak için akıllı telefonunuzu da kullanabilirsiniz.

Reklamcılık

Cep telefonunuzu WiFi tekrarlayıcı olarak nasıl kullanabilirsiniz?

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Akıllı telefonunuzun WiFi'ye bağlı olduğundan emin olun. Daha sonra telefonunuzu bir USB kablosu kullanarak PC'nize bağlayın. İnternet bağlantısını güçlendirmek için telefonunuzu doğrudan yönlendiriciye bile bağlayabilirsiniz. Ama bunun için birine ihtiyacın var Ethernet USB-C adaptörü. Bluetooth bağlantısını kullanmak istiyorsanız kabloyla bağlantı kurmanıza gerek yoktur. Ardından her üç durumda da akıllı telefonunuza ” altında dokunun.Ayarlar” Açık “bağlantılar“.

hızlı başlangıç Kılavuzu

1. Telefonunuzu WiFi'ye bağladığınızdan emin olun.
  2. USB veya Ethernet bağlantı paylaşımını kullanmak istiyorsanız, bağlamak Şimdi cep telefonunuzu USB kablosunu kullanarak bilgisayarınıza veya Ethernet-USB-C adaptörünü kullanarak yönlendiricinize bağlayın. WLAN'ı Bluetooth bağlantısı aracılığıyla güçlendirmek istiyorsanız doğrudan şu adrese gidebilirsiniz: “Ayarlar” tip.
  3. Üzerine dokunun “Mobil erişim noktası ve bağlantı“.
  4. Etkinleştir Artık akıllı telefonunuzu WiFi amplifikatörü olarak kullanmak için USB, Ethernet veya Bluetooth internet paylaşımını kullanın.

(emzy)

Haberin Sonu