Apple Watch ile yüzmek – aklınızda bulundurmanız gereken şey budur

semaver

New member

1. Apple Watch ile yüzmek – aklınızda bulundurmanız gereken şey budur

Bir Apple Watch'unuz var mı veya düzenli yüzme seansları için satın almaya değer olup olmadığını mı düşünüyorsunuz? Apple Watch 2 ve daha yeni modeller su geçirmezdir ve yüzmeye de uygundur. Hiçbirine ihtiyacın yok Suyun zarar görmesinden korkan ve saat ile 50 metre derinliğe kadar bile dalış yapabilmektedir. Ancak aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Apple Watch'un yüzme işlevinden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi anlaşılması kolay adımlarla göstereceğiz.

Reklamcılık

Bir bildirim: Şu ana kadar hiçbir Apple Watch modeli su kayağı gibi yüksek hızlı su aktivitelerine uygun değil. Saatin derin suda takılmasından da kaçınılmalıdır.

Apple Watch'unuzla yüzmeye giderseniz aklınızda bulundurmanız gereken şey budur

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç kılavuzuna göz atın.

1. Öncelikle hangi modele sahip olduğunuzu kontrol edin. Yalnızca Seri 2'deki modeller 50 metreye kadar suya dayanıklıdır.
  2. Suya girmeden önce yüzme fonksiyonunu etkinleştirin. Bu, saati su için en uygun şekilde yapılandıracaktır.
  3. Yüzdükten sonra Apple Watch'unuzu musluk suyuyla nazikçe durulayın.
  4. Ayrıca su lekesi ve aşınmayı önlemek için saati ve kayışı kurutmalısınız.
  5. Aşırı sıcaklıklardan kaçının. Bunlar performansı etkileyebilir. Saatinizi jakuzi veya saunada takmayın.
  6. Garantiye dikkat edin. Su hasarı karşılanmayabilir.
  7. Saatin iyi oturduğundan emin olun. Bu, optimum kullanımı sağlar.
Yüzme eğitimi için Apple Watch nasıl kullanılır?

1. adım:

1. Uygulamayı açın “eğitim” Apple Watch'unuzda.
Hızlı kılavuz

1. Uygulamayı açın “eğitim“.
  2. Sizinle ilgili eğitime dokunun: “Açık suda yüzme“ veya “Havuzda yüzme“.
  3. “'da belirleHavuzda yüzme“havuz uzunluğu Şerit sayısı.
  4. Bunu başlat eğitimyazarak musluk.
  5. Antrenmandan sonra saati durulayın temiz musluk suyu uzak. Bu şekilde kirlenmeyi önlemiş olursunuz.

(anka)