Amazon, Prime Day için Kindle e-kitap okuyucularında şok edici bir fiyat sunuyor

accur

New member
Yaz tatiliniz için Prime Day'de indirimde olan bir Kindle'ı neden satın almıyorsunuz? Amazon bu e-kitap okuyucularında yılın en iyi fiyatlarını gösteriyor.

Prime Day, Amazon tarafından yönetilen ve Prime üyelerine özel küresel bir operasyondur: Üye değilseniz ve yine de sitedeki promosyonlardan yararlanmak istiyorsanız, sadece 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü seçmeniz gerekir. Bu, satıcının sitesinde vurgulanan düşük maliyetli Kindle'lardaki indirimlere erişmenizi sağlayacaktır.

Her iki e-okuyucu da halk arasında oldukça popüler, özellikle de yaz aylarında. Doğal satış zirvesine rağmen Amazon, Kindle 2022 ve en son Kindle Paperwhite'ın fiyatını yaklaşık %20 oranında düşürmeye karar verdi. İlki 109 yerine 89 avroya düşerken, Paperwhite modeli 169 yerine 134 avroya düşüyor.

Her iki teklifi de görmek için buraya tıklayın:

Kindle Paperwhite'ın keyfini çıkarıyorum

Kindle 2022'nin tadını çıkarıyorum

İster Kindle ister başka bir ürün olsun, Amazon size ürün hakkında fikrinizi değiştirmeniz için 30 gün verir – Prime Day sırasında indirimde satın almış olsanız bile. Bu, e-okuyucunuzu kolayca ve taahhütte bulunmadan test etmenizi sağlar: beğenmezseniz iade eder ve paranızı geri alırsınız.

Hangi Kindle'ı seçmeliyim?

2022 Kindle, 100 avrodan daha düşük (reklamlı ve reklamsız versiyonlar için) iyi bir fiyat-performans oranına sahip Amazon'dan giriş seviyesi bir e-okuyucudur. Daha üst düzey modellerle karşılaştırılabilir, 300 ppi'lik geliştirilmiş çözünürlüğe sahip 6 inçlik bir e-mürekkep ekrana sahiptir. Bu versiyon 16 GB depolama, ayarlanabilir ön ışık ve daha hızlı şarj için USB-C bağlantısından faydalanır. Yaklaşık 6 haftalık bir pil ömrüne sahiptir.

Öte yandan Kindle Paperwhite, daha büyük 6,8 inçlik ekranıyla daha gelişmiş bir model olarak konumlandırılıyor. IPX8 su geçirmezliği (denize gidiyorsanız pratik), 17 LED'li sofistike ön ışığı ve ayarlanabilir renk sıcaklığıyla öne çıkıyor. Özerkliği 10 haftaya ulaşabiliyor. Paperwhite versiyonu ayrıca USB-C üzerinden daha hızlı şarj ve düz ekranlı bir tasarım sunuyor.

En üst seviyeyi arıyorsanız, Kindle Paperwhite en iyi seçim olacaktır. Her iki model de aynı sayıda kitaba erişim sağlasa da, birinden diğerine değişen deneyimdir. Daha yeni ve daha premium bir model olarak, Paperwhite mantıksal olarak en çok satan modeldir. Bu yaz kendinize bir iyilik yapmak için, biraz daha pahalı olsa bile, bu modeli almanızı öneririz. Aradaki fark çok hızlı bir şekilde karlı hale gelecektir.

Her iki teklifi de görmek için buraya tıklayın:

Kindle Paperwhite'ın keyfini çıkarıyorum

Kindle 2022'nin tadını çıkarıyorum

🔴
01net'ten hiçbir haberi kaçırmamak için bizi Google Haberler ve WhatsApp'tan takip edin.
İyi fırsatlarımız hakkında bilmeniz gerekenler

Bu içerik size 01net'teki iyi fırsat uzmanları tarafından sunulmaktadır.
Editör ekibi bu içeriğin oluşturulmasında yer almamıştır. 01net, bir okuyucu bu makalede yer alan bağlantılar aracılığıyla bir satın alma yaptığında tazminat alabilir. Bu makalede belirtilen fiyatların çok hızlı bir şekilde değişmesi muhtemeldir.