3 pil ve bir aksesuar kitiyle bu muhteşem drone'un fiyatı düştü

acidizing

New member
Güzel hava geldi ve bir drone uçurmanın keyfini yaşamak isteyebilirsiniz. Rakuten, DJI Mini 3'ün güçlendirilmiş Fly More Combo versiyonunda çılgın bir fırsat sunuyor.

Rakuten, Megapeak için gerçekten değecek bir sürü promosyon sunuyor. Bununla birlikte, bunlar yalnızca bu Çarşamba, 3 Temmuz akşamı geçerli. Genellikle 819 avro fiyatla satılan DJI Mini 3 Fly More Combo drone'un fiyatı bu nedenle 569 avroya düşüyor, bu da %30'luk bir düşüş anlamına geliyor ve 250 avro tasarruf etmenizi sağlıyor.

Boulanger aracılığıyla da sunulan bu drone'da, Ayrıca Rakuten'deki bir sonraki alışverişlerinizde 85,50 avro indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Kendinize tekrar bir iyilik yapmanızı sağlayacak ve aynı zamanda maksimum tasarruf sağlayacak çok güzel bir hediye. Ayrıca bu DJI Mini 3 Fly More Combo'nun Boulanger web sitesinde de bu rekabetçi fiyata sunulduğunu unutmayın.

DJI Mini 3 Fly More Combo drone harika bir fiyata burada:

Rakuten'deki tekliften yararlanıyorum

Boulanger'daki tekliften yararlanıyorum

Sadece sizde geri ödeme teklifi yok. Nereden satın alırsanız alın, aynı hizmetlere, ücretsiz ve hızlı ev teslimatına sahip olursunuz. Teklif bir tarihte sona ererse, diğerine başvurabilirsiniz. Bir Boulanger mağazasından teslim almak isterseniz, bunu hem Rakuten'den hem de Fransız markasının web sitesinden yapabilirsiniz.

Üretici garantisi her iki satıcı için de aynıdır ve sizi 2 yıllık bir süre boyunca arızalara ve üretim hatalarına karşı korur. Aynısı Rakuten ve Boulanger için de geçerli olan cayma süresi için de geçerlidir. Bu nedenle fikrinizi değiştirmek, ürünü iade etmek ve karşılığında paranızı geri almak için 14 gününüz vardır.

DJI Mini 3: Bu drone'a aşık olmanız için nedenler

1- 250 gr'dan az, eğitim veya sınava gerek yok

DJI Mini 3, 250 gramdan daha az olan minimum ağırlığıyla, herhangi bir eğitim veya sınav gerektirmeyen drone kategorisine giriyor. Bu nedenle, bununla uğraşmanıza gerek kalmadan hemen uçabileceksiniz. Ayrıca, uçmayı planladığınız bölge veya ülkede yürürlükte olan yasa ve yönetmeliklere uymanızı öneririz.

Ayrıca aşılmaması gereken maksimum yetkili bir irtifa da vardır. Fransa'da yerden 120 metre yüksekliktedir. Elbette şehir merkezleri, havaalanları, askeri bölgeler, hapishaneler ve özel mülkler gibi hassas alanlar olarak adlandırılan yerlerin üzerinden uçmak yasaktır. Bu adrese giderek uyulması gereken pilotluk kuralları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

2- Kullanımı kolay, yeni başlayanlar için ideal

DJI Mini 3 drone'unun diğer bir avantajı da kullanımının çok kolay olmasıdır. Şu anda satışta olan model, video geri bildirimi için bir ekran içeren uzaktan kumandasıyla birlikte gelir. Özel uygulamayı yüklemenize veya akıllı telefonunuzu bağlamanıza gerek yoktur, çünkü cihaz doğrudan ikincisi kullanılarak kontrol edilir ve yönlendirilir. Ayrıca, bu sizin ilk dronunuzsa ve kendinizi rahat hissetmiyorsanız ve bir çarpışmadan veya kazara düşmekten korkuyorsanız, içiniz rahat olsun.

Makine, uçuşunuzda size en iyi şekilde yardımcı olmak için bir dizi işleve sahiptir. Örneğin, tamamen güvenli bir şekilde otomatik kalkış veya hatta sizin müdahaleniz olmadan başlangıç noktasına otomatik olarak dönmesini sağlayan bir RTH (Eve Dönüş) modu sunar.

İkincisi özellikle pil seviyesi düşük olduğunda veya sinyal zayıfladığında özellikle yararlıdır. Ancak DJI Mini 3'ün bir engel algılama sistemine sahip olmadığını unutmayın. Bu nedenle kazayı önlemek için uçuş sırasında dikkatli olmak gerekecektir.

3- Çok uzun mesafelerde uçmak için bir kombo versiyonu

Standart versiyon yalnızca bir pille gelirken, DJI Mini 3'ün Fly More Combo versiyonu iki ek pille gelir, toplamda 3 pil eder. Bunlarla 114 dakika veya yaklaşık 2 saat uçabilirsiniz. Pil başına ortalama 38 dakikalık pil ömrüyle, bundan en iyi şekilde yararlanabilir ve uçmaya devam etmek için pilinizin şarj olmasını beklemek zorunda kalmazsınız.

Ayrıca paketin aynı anda 3 pili barındırabilen bir şarj yuvası içerdiğini unutmayın. Pratik. Ayrıca bir taşıma çantanız, üç çift pervaneniz, ikincisi için 18 sabitleme vidanız ve bir USB-A – USB-C kablosu var. Kısacası, gönül rahatlığıyla uçmaya başlamak, onu kolayca taşıyabilmek ve neredeyse iki saat sürebilen uçuş seanslarının keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan her şey.

4- Yüksek kaliteli içerik oluşturmak için mükemmel

1/1.7 inç CMOS sensörüyle DJI Mini 3, saniyede 30 kare hızında 4K HDR çekimlerle mükemmel videolar sağlar. Bu sensör ayrıca 12 MP çözünürlükle mükemmel kalitede fotoğraflar çekebilir. Hayal gücünüzü özgür bırakabileceğiniz birçok mod vardır. Örneğin, roket modunuz, bumerang modunuz ve Dronie modunuz var. Bunları keşfetmenin en iyi yolu, bunları kendiniz test etmektir.

Ayrıca, bir YouTube kanalınız varsa ve sosyal ağlara uygun içerik oluşturmak istiyorsanız, özellikle True Vertical Shooting modu (dikey mod) sayesinde bunu sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz. DJI Mini 3, havada asılı kalma uçuşları (yerinde) gerçekleştirebildiği için, büyük bir stabilite ile hareketsiz görüntüler de çekebilir.

Seviye 5 rüzgarlara (38km/saat hıza kadar) dayanıklıdır. Son olarak, drone 10 km'ye kadar dijital video iletim menzili sunduğu için başlangıç noktanızdan çok uzaklara gidebilirsiniz.

DJI Mini 3 Fly More Combo'nun flaş satışını görmek için buraya tıklayın:

🔴
01net'ten hiçbir haberi kaçırmamak için bizi Google Haberler ve WhatsApp'tan takip edin.
İyi fırsatlarımız hakkında bilmeniz gerekenler

Bu içerik size 01net'teki iyi fırsat uzmanları tarafından sunulmaktadır.
Editör ekibi bu içeriğin oluşturulmasında yer almamıştır. 01net, bir okuyucu bu makalede yer alan bağlantılar aracılığıyla bir satın alma yaptığında tazminat alabilir. Bu makalede belirtilen fiyatların çok hızlı bir şekilde değişmesi muhtemeldir.