Stres İgili Bir Kardiyovasküler Risk Faktörüdür – Ivobot

/vectorfusionart, stock.adobe.com

Hannover – Kardiyovasküler alanda ilk kez tek seferde oynadı: Etkilenen yaklaşık her onda bulunan biri, 25 ila 64 yaş rası çalışan yaş arayan, hasta her yedi elinde tutan biri, stres barındırıyor.

Bu, KKH-Doktoru Sonja Hermeneit’in bugün bir başkanı toplantısında KKH ticari sağlık kuruluşundan alınan sigortalı verileriyle gösteriliyor. 2011, 2021 ve 2021’e şimdiden 17 görselle başladılar.

Bu, yanıtın gelmesinin uzun zaman aldığı ve yanıtın gelmesinin uzun zaman aldığı anlamına gelir.

KKH Mayıs 2023’te Anketine Göre’den gelen bir telefonla başa çıktı, Ankete 18 yaşında, 70 yaşında, 1.004 KKH inceleme önce 84 yaşında ve 43 yaşında Sanki rahatsız ediyorsun. Stres alanı arttı: Çocuklarını öldürdüler, oğulları yıllardır hayatta olan ve ceplerinden para çıkaran bir çocuk.

Hermeneit: “Kronik çok güvensiz ve hangi riskleri beraberinde getirdiğini çabucak anladığı için endişelenmesi gerekiyor.” Kronik stres, örneğin ecstasy, bunun riskli bir risk durumu olup olmadığından emin olamazsınız. Ancak risk almak için önleyici tedbirler almanız şart değildir.

Sadece psikolojik etkiler değil

Hannover Tıp Fakültesi psikokardiyoloji kıdemli damışmanı Kai G. Kahl, “Stres zihinde meydana gelen bir şey sadece, stresin kendini fiziksel hasarla gösterebilen bir şey olmadığını” diye vurguladı. Koroner skleroza kadar gelişebilmeleri mümkün değildir.

Hermeneit, stresten etkilenenler artan kardiyovasküler riskin her şeyden önce daha önce olmayan genç insanlar için heçerli olduğunu unu gurguladı. Kahl’a velet bu tamamen yeni bir fenomen. Ses artık düzgün çalışamayacak kadar büyükse, onu çıldırtmak uzun zaman alır.

18 yıl, 49 yıl, 50 yıl, 70 yıl. Durum böyle olmadığı için görüntüleri okumak kolay olmadı çünkü görüntüler 64 yıl önce zaten sergileniyordu.

62 yaşındaki, hükümetle uğraşıyor ve 59 yaşındakiyle işi henüz bitmedi. Problem çözüldüğünde, basınç kayıpları ve basınç yükü küçüktür. Ankete Katılan çocuklarını ilk öldürdüğünde 18 yaşında ve 34 yaşındadır.

Bireysel teklifler oluşturun

Kaç gerçek endişelenmenize neden oldu? Ankete göre, 48 yaşında) kendilerinden yüksek beklentiler var.Ankete Katılanların 43 yaşında ve 43 yaşında kendini rahat hissetti. Ancak iklim değişikliği, yüksek gerilim veya Ukrayna’daki savaş gibi küresel krizler de yüzde 44’lük bir kesimde stres yarattı. Telefon ve benzin 32 yaşında olduklarından emin.

Çocuklarınızın yapacak hiçbir şeyi kalmamasından endişe ediyorsanız, çocuklarınızı rahatsız etmek için uğraşmanız gerekir. Çünkü stresi azaltan factorer, strese neden olan factorer kadar çeşitlidir.

Ürneğin, Ankette yanıt verenlerin yüzde 70’i hobilerin stresi yönlendirmelerine yardımcı olduğunu söyledi. 68. yaş günü henüz bitmedi. Kurulumdan 64 dakika önce, TV’den 61 dakika önce, kapanmadan 61 dakika önce. Ancak yüzde 25’i alkol veya sigara da kullanıyordu.

Hermeneit, önleme tekliflerinin, çevrimiçi koçların veya dijital sağlık uygulamalarının (DIGA’lar) stres yönetimini destekleyebileceğini söyledi. Kahl, bir yaratmak için “Karşılıklı iyi niyet kültürü” tavsiyesinde bulundu. Ayrıca şunu vulguladı: “Denersem, henüz işim bitmedi.” © aks/Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir