Steffen Freund’dan RTL raporları – “Artık bu kadar Yeter” – ivobot

Bayer Leverkusen, Roma’ya karşı Avrupa Ligi finalini gerçekleştirdi. İtalyanların şekli oynama oyunu bir konuydu.

José Mourinho sonuna kadar bitirmemişti. Daha önce Konferanen-Liga’nın teknik direktörü, AS Roma’nın Avrupa-Liga’daki son sezonundan sorumluydu. Roma, Bayer Leverkusen karşısında 1-0 ve 0-0 kazandı.

Mourinho’dan ilk kez ayrıldığında Roma, karardan memnundu. İtalyanlar derinden savundu ve her yerde zaman kaybetmeye çalıştı. Birkaç oyuncu düzenli olarak servis edildi ve Leverkusen taraftarlarına göre sakatlanmış bir numara yaptı. RTL’nin bildirdiğine göre Marco Hagemann ve Steffen Freund’un ordularındavranışlarından rahatsız oldular.

Hagemann’ın oğlu “Bir tane daha var. Bu çok saçma” dedi. Arkadaşı “Artık bu kadar Yeter. (…) Can sıkıcı.” 90. Dakikada Moussa Diaby’nin yaptığıı tembellikten sonra Bryan Cristante, Hagemann’ın sesini daha da yükseldi: “Ve bir sonraki. Bu çılgınca. İki golü de atamazsan, kendine bakmalısın.”

Romalı Lorenzo Pellegrini sakatlandı. (Kaynak: IMAGO/RHR-FOTO/Dennis Ewert)

Sponsor olduğu arkadaşı şu yorumla yanıt verdi: “Cristante’nin hiçbir şey yok, bunu seyircilere tekrar yakmak istiyorum. “Hiçbir zaman kaybetmediğinizden emin olmalısınız.” Hagemann, sekiziz servisi durma süresi bir “şaka” olarak nitelendirdi, Freund en az on dakika talep etti.

“Bu oyunun bir parçası”

Geçmişe bağlı, Lothar Matthäus, üzerinde durduğu esnada şu sözlerle sevindi: “20 gün geçti.” Aldığınız tüm raporlar Katar’daki turnuvadaki uzun duraklama sürelerine değindi.

Leverkusen, şanslı olana kadar zamanla uğraştı. Kerem Demirbay RTL mikrofonu “Bu oyunun bir parçasıdır. “hamleler” dedi. Aynı zamanda, “Böyle bir oynama biçiminin sonunda ödüllendirilmesi acı.” Ama takımmla, siz insanlarla gurur duymaksınız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir