Şirinler gezegenini kurtarmak için NFT’lere giriyor… – BEV

Şirinleri herkes bilir. IMPS tarafından yapılan bir çalıştırma velet, Orası Bu nedenlecieYou aree ÖBEN ile ilgiliYou areYaniNT Orası dinleyicilerOlumsuzbu marka dijital, İnsanların %95’i, Belçikalı sanatçı Peyo’nun 1958’de hayal olduğu küçük mavi yaratıklara sahip olmasıdır. Popüler katiplerden yararlanan IMPS, bu nedenle, bu yapıdaki mavi yaratıkları vurgulayan, değiştirilemez jetonlardan (NFT) oluşan bir koleksiyon hayal etti.

Ayrıca okuyun: Futbolun Premier Ligi, Sorare ile NFT’lere başlıyor

Şirinler Web3’e geçiyor

The Smurfs’ Society adlı koleksiyon, Şirinler evinden ilham alanı ve Ethereum blok zinkirine oluşturma en az 12.500 dijital eser içeriyor. Ayrıntılı olarak, 50 farklı şekilde reddedilen 250 benzersiz karakterden oluşur. Her belirteç, ikonik (sporcu gibi) veya yeni (şarap garsonu, bilgisayar korsanlığı, casus vb.) Bir 3B karakteri temsil eder. IMPS, Boynunda Fransız markası Ledger’dan bir cüzdan içeren bir kripto Şirin de hayal etti.

Koleksiyonu geliştirmek için Belçikalı şirket, aralarında Fafi Birtak, Philippe Druille ve Antonyo Marest’in de bulunduğu bir dizinin ünlü sanatçısını çağırdı. Ayrıca yayın sanat yönetmenliği de ünlü müzik grubu Daft Punk’ın sanat yönetimi Cédric Hervet’e emanet edildi.

Koleksiyonun satışı, şirketin yıllara verdiği çabaların bir devamı niteliğindedir. IMPS, en büyük başarıları arasında, blok zinkir temel merkezi olmayan bir sosyal ağ olan Lens Protokolü üzerinde büyük bir başarı elde eden bir oyun geliştirdi. Şirinler ayrıca, Fransızlar tarafından kurulan merkezi olmayan bir sanal alan olan The Sandbox’ta özel bir köyle metaverse’ye yerleştiler.

Küçük mavi elfler bu yazıdan itibaren dijital yolculuklarına devam edecekler. “Temmuz 2023’te The Sandbox’ta düzenlenecek bir hazine avi ile”, diye açıklama toplantısı başındaki girişimci Julien Romanetto. Ona göre, koleksiyonla ilgilenen çoğu kişi zaten Web3 ekosisteminde aktif olduğu için ” işletimin araçlarını nasıl elde edeceğinizi bilmelisiniz “.

“Uzun vadede daha fazla kişiye ulaşmayı bekliyoruz. Nihai hedefe, Web2’den Web3’e geçiş kapısı olmak”Julien Romanetto diyor.

sahipleri için hediyeler

The Society of Smurfs, alıcıları çekmek için “benzersiz faydalar” Bunlara. Koleksiyondaki NFT sahipleri, ünlülerle buluşma, spor müsabakaları için bilet veya hediyeler gibi özel deneyimlere erişebilecek. Basın bülteninde, bu belirteçlerin şu anda geliştirilmekte olan uydu kayıtlarına ücretsiz erişim sağlanacağı belirtiliyor.

Tarafımızdan sorgulayan Julien Romanetto, geliştirme ekibinin video oyunları dünyasıyla ilgili birçok ilgili proje üzerinde çalıştığı ve özellikle de kullanıcılarını at gidena göre ödüllend iren gişe rekorları kıran StepN ile karşılaştırılabilir bir Play-to-Earn formatı başarılabileceği üzerinde garanti ediyor. .

Nihayetinde Şirinler Derneği, Web3’te bir evren oluşturmayı hedefliyor. “yenilikçi deneyimler, bireysel faydalar ve kullanım projeleri”. Fransız milyarder François Pinault’nun sahibi olduğu İngiliz müzayede evi Christie’s’de de bir satış programı var.

Curesel ısınmaya karşı mücadele

Şirinler Derneği, NFT’nin satışından elde edilen kâr sayesinde, bağış yaparak kuresel ısınmaya karşı mücadeleye doğrudan katılıyor. “Kazancının bir kısmı çevre ve sürdürülebilirlik sektörlerindeki STK’lara”.

Koleksiyon, Julien Romanetto’nun itici gücüyle Web3’ün temel taşlarından biri olan merkezi olmayan özerk bir organizasyon olan DAO’ya da hayat verecek. Çok sayıda kişiden oluşan bu topluluklar, akıllı sözleşmelerde yazılı yönetim kuralları, blok zinkirinde konuşlandırılmış akıllı sözleşmeler barındırdığı çalı ş ir.DAO’lar, üyeler arasında hapishaneler sistemi olmadan yatay olarak çalışacak şekilde tasarlandı.

Bu organizasyon özellikle iklim krizine adanacak. Açık bir mektupta Julien Romanetto ve ortakları, bundan faydalanmak istediklerini açıklıyor. “Gezegenimizin kullanımlarına Web3 ilkeleri ve teknolojileri”. Koleksiyondan sorumlu olanlar, kuresel ısınmayı paketi için patlayıcıa güvenecek: “dünya çapında Şirinler topluluğu”.

“Hedefimiz, iklim krizi üzerinde gerçek ve kalıcı bir etki yaratmak için dayanıklılık gücümüzü ve kaynaklarımızı kullanarak belirlediğimiz tarihten değiştirilen tarihten başka bir şey değil”01net tarafından danışılan ve DAO’ya ait açık mektup belirtin

İlk satış 18 Nisan 2023 saat 17.00’de gerçekleşecek. Resmi internet sitesi üzerinden toplam 3.000 Şirin açık artırmayla satılacak. Belirteçlerin fiyatının belirleneceğini unutmayın “Tekliflerin miktarlarına ve NFT’nin toplam teklifine velet”. Fiyatı tahliye etmek, tahsilat vermekte uyandırdığı coşkudur.

Resmi web sitesini ziyaret edin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir