Sadece kötü oranlar değil – BEV

RB Leipzig, DFB mücadelesinde bir bedeli umursamadığına karar verdi. Hayranların buna çoğu kez tepki gösteriyor.

Stadyum 75.000 seyirciye sahip, televizyon inanılmaz bir milyon metre uzaklıkta ve sadece birkaç kilometre uzakta. Eintracht Frankfurt ve Rasenballsport Leipzig henüz tamamlanmayan son maçlarını yaptı. Bununla birlikte, RB gerekli, çok aziz oralarda. Bir problemimiz var.

Daha fazla bilgi için TV Haberlerine bakın. Verici ZDF 27.7 yıldır bir duruşmada hazır bulunuyor. Acınası bir oran. Çarpıcı olan, izleyicinin son yıllarda yaşadığı bir şekilde düşmesi ve bunun sonucunda RB Leipzig ile de bir ilgi var.

BVB 2021 sezonunun son 9,5 milyon Euro’luk kısmı ve Freiburg 2022 sezonunun maliyeti 8,1 milyon Euro’ya mal oldu. Yani şimdi Leipzig’in şampiyonluk savunmasını izlemek isteyenler sadece altı milyon kişi var.

Lütfen sorunun çözülemeyeceğini unutmayın

Leipzig kendi başarısının gitmiş gibi görünüyor. Red Bull üyeleri planlarını gerçekleştirmeden önce, Leipzig halkını etkileyip kızdıramayacaklarından emin değillerdi. Futbolun esas olarak öngörülemezliği, şaşırtıcı zaferleri, aynı zamanda eksiklikleri, yedi bölümdeki başarısızlıkları. Kısaca: Ignite dram yü.

Antrenör Marco Rose duyurdu: RB Leipzig kısa süre önce DFB’ye katıldı. (Kaynak: IMAGO/Roger Petzsche)

Kulübün markalaşma kampanyasında drama öngörülmüyor. RB, Red Bull’a veda etti ve oyunculara normal oyuna katılma fırsatı verdi. Kulüp, operasyon ve basarı ile taraftarlarla olan bağın derinleşeceğine ve RB taraftar tabanının genişleyeceğine bahse giriyor. Bunu yapmak kolay değil ve klasik parametrelerle karşılaştırmak sorun değil.

Son zamanlarda işle ilgileniyoruz çünkü Leipzig henüz bitmedi. Kulüp, Diğer yeni zengin kulüpler gibi kumarhaneyi çevreleyena saçmaz. Yetenekleri geliştirir. İhtiyacınız olan zamanı ayıracağınızdan emin olacağız.

Test tüpü kulüplerinin oyunları sokakları süpürmek değildir.

RB, RB üyelerinin zamanla meşgul olduğuna karar verdiğinde, son birkaç günü editörle geçirmek için zaman ayırdılar: aktif olarak spor ve ticaretle uğraşıyorlardı.

Artık sezona karar veren takım – Bundesliga üyeleri, sanat planlarını yeniden uygulamaya koymak amacıyla oynadı. İlk kazananların VfB Stuttgart ve Hamburger SV olduğunu söyledi. Sonra, yola çıkmadan önce artık endişelenmenize gerek kalmamış gibiydi. Birçok Red Bull Forge modeli en popüler modellerden biri haline geldi. Lütfen Almanya’daki futbol oynamanıza yardımcı olacağını unutmayın.

Geleneğin düşmanları olmak genellikle acı çekebilmek anlamında gelir.  BVB yaptı.
Geleneksel bir hayran olmak, genellikle acı çekebilmek anlamında gelir. BVB yaptı. (Kaynak: IMAGO/osnapix /beyin kabuğu)

Leipzig sanatçısı çok cana yakın ve yardımsever. RB, yapacak bir şeyi olmaması konusunda endişelenemez. Leipzig, şehirden ayrılmaya, ziyarete, ziyarete ve afiş basmaya veya eğlenmeye zaman ayırmadı. Bu kadar.

Paradoksal bir ilişki, Saksonların-Başına-Gelebilecek ve -Kotü-Sey, model öğrenci için en büyük ceza. İzleyiciler bu yüzden uzak görünüyor. Sadece kupada değil.

Muhtemelen RB’nin kalplerinin uçması biraz zaman alacak.

Bundesliga’dan ayrıldıktan sonra, oyun transfermarkt.de web sitesinde “transfermarkt.de” portalında yayınlandı, RB son zamanlarda adından söz ettirdi. “SportBild”, Saksonlar’ın geçtiğimiz birkaç yıl içinde ikinci bir TV programı sezonu yayınladığına dair bir analiz yayınladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir