Rusya iç savaşla karşı karşıya – BEV

498. Gün: Volodymyr Zelenskyj Çek Cumhuriyeti’ne geldi. Rublesi düşüyor. Haber blogundaki tüm bilgiler.

Bir bakış en önemli şeyler


Yükseliyor…

Gom

Durum: Rusya bir iç savaşla karşı karşıya

22:31: Rus vatandaşı Kyrylo Budanov zaten bir dizi hizmeti kullanmış durumda. İngiliz “Times”, Rus “Times” gazetesinin bir haber yayınladığı bir haber yayınladı. Evet, Prigozhin çocuklarını öldürmeyi ve öldürmeyi seçti. Buna 21 yaşında Putin ve 17 yaşında.

Budanov’a ilişkin, gizli servisinin uzun süredir yaşadığı her şeyi söylediğini gösteriyor: “Rusya’nın bir iç savaşın eşiğinde.” Moskova hükümetinde Putin’i seçtiğinde, ona ilk olarak St. Petersburg yaklaştı. Dağıstan’da Prigozhin yüzde 97’ye popüler bile ulaştı. Budanov’un iddia edilen Rus soruşturmasıyla ilgili bilgileri bağımsız olarak doğrulanamaz.

Ukrayna’nın en yüksek dağında yıldırım iki kişiyi öldürdü

21:22: Ukrayna’nın hazinesi, ülkenin en yüksek dağı olan Karpat Dağları’nda yıldırım düşmesi sonucu iki yürüyüşçü öldü. Ivano-Frankivsk bir dizi güvenlik önlemi aldı. Sorun, cihazın çalışmayı durdurmasıdır.

Deniz seviyesinden 2.060 metre yükseklikte olan Hoverla, Ukrayna Karpatları ve yüksek zirve ve popüler bir yürüyüş yerlerinden biridir.

Xi, Putin en büyük politikacılardan biri

Zelenskyj, Çek Cumhuriyeti’ndeki görüşmelerde

21:03: Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelenskyy, Bulgaristan ziyaretinin ardından Perşembe akşamı Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’a geldi. Zelenskyj, Petr Pavel ve Petr Pavel tarafından çekilen bir videoyu paylaşmak için Facebook’ta oturum açtı.

45 gün önce Twitter’da katılımcılar Petr Pavel ve Petr Fiala “iyi bir arkadaş” bulduklarını yazdılar. Prag’daki görüşmelerin konuşması, yaklaşık bir buçuk yıldır Rus isgaline direnen Ukrayna’ya desteğin sürdürülmesi olacak. NATO üyeliği tarafından destekleniyorlar ve çabalarını hükümetle müzakerelere bağladılar.

NATO Generali Pavel, Slovak meslektaşı Zuzana Caputova’ya Kievli gazeteciler tarafından destek verildi. Mart, AB ve NATO’nun henüz karar vermediğini hissetti. Zelenskyy’nin ziyareti, 11-12 Temmuz’da Vilnius’ta yapılacak NATO zirvesinden kısa bir süre önce gerçekleşti. Çekya Başbakanı Petr Fiala, “Ukrayna NATO’su amacına ulaştı” dedi.

Ukrayna karşı saldırı böyle görünüyor

Karşı saldırı başarısız mı? Video by Wolfgang Richter, Ukrayna’daki görev durumu analiz ediyor. (Kaynak: t-çevrimiçi)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir