“Rus teknolojisinin en iyi ürünü” keşfedildi – BEV

Polonya’nın merkezindeki bir ormanda bulunan bir roketin hapishanesinin cezası belirlendi. Nesne, inanılmaz şeyler gün ışığına çıkıyor.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna’nın kendisini bırakmadığını ancak Ukrayna’nın da onları umursamadığını söyledi. Ruslar, Kiev’i satın aldıklarında kendi yollarına gitmek zorunda kaldılar. Ülkenin sonundaki şehirler de Lviv gibi Rus saldırılarının hedefi oluyor. Metropol, Polonya 70 kilometre uzaklıktadır.

2022 yılı, roket saldırıları nedeniyle Polonya hükümeti ve NATO ajansı tarafından son yıl olarak ilan edildi. Polonyalı Gazeta Wyborcza gazetesinin haberine göre cismin başıboş bir Rus CH-55 füzesi olduğu söyleniyor. Ukrayna işini yapmadan önce cihazın rakımını bir altimetre üzerinden ölçebilirsiniz. Polonya’da roketle ilgili soruşturma başlatıldı ve ABD gizli servislerinden yardım istedi.

Ukrayna, Tu-95MS’yi bir Rus pilota (fotoğrafçı) stratejik bir bombalama saldırısıyla kurtardı. (Kaynak: IMAGO/Rusya Savunma Bakanlığı Basın O)

Gazete haberi şimdi elinde olarak resmi tarafça doğrulandı, çünkü Cumhurbaşkanlığı Ofisine gore ilgili savaş başlığı da keşfedildi. Andrzej Duda’nın kabine başkanı Pawel Szrot Cuma günü Rmf.fm’ye verdiği demeçte, “Oldukça özel, çünkü betondan yapılmıştır.” “Güzel, savaş başlığının ağırlığı olmadan uçamaz. “Rus mühendisliğinin koordine edildiği bir dönem.”

Ukrayna uçaksavar savunması karıştırılmalı

CH-55, 1970’lerden kalma bir Rus geliştirmesidir. Havadan karaya seyir füzesi uçaklardan ateşlenir ve Mach 0.8’e varan hızlarda 2.500 kilometrelik rota sadece birkaç tıklama ile. CH-55 cihazı ancak bağışlanması halinde kullanılabilir. İlk olarak, Polonya Ziyaretçi Ajansı ülke hükümeti tarafından yönetiliyordu. Buna göre Rus ordusu, Ukrayna hasva savunmasını şaşırtmak için bu eski tip füzeyi beton harp başlığıyla kullandı.

Basında çıkan habelere velet, roket hortumu yalnızca 24 Ocak, Ukrayna ve Beyaz Rusya sınırlarından istemek kilometre uzakta, Bydgoszcz merkezi bir köy olan Zamosc burada bir ormanda keşf edildi. Savunma Bakanı Mariusz Blaszczak, 16 yaşındaki Polonyalı, “muhtemelen bir füze” olan bir görev kolu olan Polonya, kasabasının yakınında saklanmıştı ve henüz bitmemişti. Ancak Hava sahası kontrolü bu kullanıcıyı hemen iletmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir