Rakibin bunu yapması mümkün değil mi? – BEV

Oppo’nun bir fotoğraf çektiğini başlattığımda, henüz tam olarak orada değildi. Akıllı telefonlarda dünya dördüncüsü, genç şirket içi yarı iletken tasarım yan kuruluşu Zeku’nun macerasına son vermeye karar verdi. Huawei HiSilicon çalışanı, 2019’dan beri satın alma işleminden memnun değil. Çinlilerin olarak amiral gemisi Bul

Ayrıca okuyun: Oppo, Kamerayı Yöneten İlk Yapay Zeka Destekli Görüntü İşlemcisi MariSiliconX’i Tanıttı (Arapça 2021)

Company, geçtiğimiz 2022’de MariSilicon Y adlı sese ayrılmış bir çipi yeniden piyasaya sürmüştü. Zaman ayırdıktan sonra, bu konuda bir kez daha netleşmeniz gerekiyor. Lütfen aşağıdaki bilgilerin mevcut olmadığını unutmayın. Çünkü birçok faktör potansiyel başarı elde etti.

Somut kullanıcılarının yok

Para kazandılar, dolar kazandılar ve kendilerine zarar vermeye hazır olmadıklarını ve umursamadıklarını söylediklerinde siyasi sorumluluk aldılar. Oppo’nun cihazı yakın zamanda ‘katılıyor’ olarak etiketlendi ve artık cihazın eşleştirmesini kaldırabiliyor. Oppo Find X5 Pro’nun cihazı MariSilicon ile yapıldı Nihayet 2022’de Oppo yeni bir hesap kapattı ve zaten birkaç gündür araba kullanırken terminalinden ayrıldı. Aşağıdakilere gelince: En iyi performansı elde etmek için zaten biraz zaman harcadım – MariSilicon

MariSilicon Evet, durumun böyle olmadığını zaten biliyorsunuz. Gürültüler (sesler) yaşlılar tarafından eziyet ediliyor, eller kolayca kirleniyor ve eller artık sallanmıyor. Rakip, artık dünyayı fethedemeyeceğinden ve satın alamayacağından emindi. devam, çipleri kullanıcı içinçin bir fark yaratamıyorsa, mutlaka Oppo’nun mali durumu üzerinde bir etkisi vardı. Çünkü son teknoloji bir çip gelişmekte (çok) pahalıdır.

Patlayan maliyetlerini geliştirme

MariSilicon Cihazı dikkatli bir şekilde işleyip işledikten sonra tekrar kullanmanız gerekmektedir. SoC’nin 7 mil öncesi (kapı açıldıktan 6 mil sonra) yapısının, tek bir çip üretilmeden önce bile yaklaşık 300 milyon dolar olduğu tahmin edilmektedir.

Ayrıca okuyun: Gordon Moore ne yaptığından emin olmadığını mı söyledi? (Mart 2023)

Yani karma ve ağırlık gitti (yani iyileşti, artık kanıt yok), kaya iyileşti, iyileşti, bir sorun var (yani bu bir hata) demek ki bu bir imtihan ve bu bir şey tasarım için milyonlarca dolardan alıyoruz. Algoritmik ve diğer sahipler vb.Yalnızca 3-4 yaşında planlamayı geliştirmek. Ama bugün çok yüksek olan. Cihazın sesi yalnızca cihaz artık “güvenli” olmadığında görüntülenir. Ama her şeyden önce, pazar gözünün önüne geçmek.

Keskin’in telefon bağlantısını yapması gerekiyor.

2023 yılında oğlu 10 yaşında ve 10 yaşında telefon bir yıl önce açıldı. Oppo %20’den fazlasını bile ödemedim çünkü 2022’ye 2022’lerimi bitirmek için bile başlamadım. terminallerin fiyatı.

Buna karşılık, Apple ve Samsung’dan aldığınız bir terminal olup olmadığı sorusuyla uğraşıyorsunuz. Telefonunuzu %50 veya %20 Samsung’da bırakıp Apple satın aldıysanız, satın alma işlemini tamamlama zahmetinden geçmeniz gerekir.

Ayrıca okuyun: iOS cihazlar: iPhone cihazlar ve Android cihazlar tekrar tekrar kullanılıyor (2023 itibariyle)

Öyle olmadığını düşünürken sorunu çözdüm ve eski bir terminali bile oynamamış yaşlı adamı gördüm. Apple ve Samsung zamana razı olmadılar ve Oppo’nun daha fazlasına sahip olacağından emin değiller.

Kendine özgü Çinli markaların efsanevi “uzun bir bakış açısı” geliyor. Jeopolitik tehlikeli bir şey çünkü o başkalarını incitmekten endişe duyamaz…

Amerikan teknolojisi eski moda

Huawei, Amerika Birleşik Devletleri'nde Huawei tarafından geliştirilen iki yeni teknoloji geliştirdi.  (Huawei, MWC2023) © Adrian BRANCO / Haberler
Huawei, ABD’de Oppo’nun zaten birkaç yıldır geliştirmekte olduğu bir dizi yeni teknik çözüm buldu… (Huawei, MWC2023) © Adrian BRANCO / Haberler

Teorik olarak, Çin markaları teknolojik egemenliklerini geliştirmekten fayda sağlayacaklardır. (Jeo) politikası konuşmacıların teknolojisiyle ilgilendi, muhalefet herhangi bir teknolojiyi engellemedi veya son yıllarında SoC önlemlerini aldılar. Huawei ve benim HiSilicon ile çalıştığımızı söylediğimde, “Kafalar, ben kazandım; kafalar, sizsiniz”.

Donald Trump ve HiSilicon’da yapılan TSMC, Orta Krallık’taki yolcuların bunu uzun süredir bir paradigma olarak gördüğü konusunda hemfikirdi. Çoğu, ABD’de (Apple, Qualcomm), ABD’de (Samsung) ve ABD’de (MediaTek) başarıya ulaşan SoC çalışanlarının teknolojisiyle ilgilendi. Ancak Huawei / HiSilicon, Apple’ın 5G modeme sahip 5G modeme sahip olduğuna inanıyor. . Dünyanın herhangi bir yerinde bir dolar riskiyle karşı karşıyasınız.

GUANGDONG OPPO MOBİL TELEKOMÜNİKASYON A.Ş., LTD bir Zeku logosudur.

Onu ilk kızdıran korkuyla baş ederken, onu Oppo’nun başına bela olan tehlikeli bir siyasi rakibe dönüştürmeyi başaramamıştı ve Zeku’yu bu bölümde siyaset tarafından tehdit ediliyordu. Ancak Çin’i akıllı telefon çiplerinde global oyunculara yaklaşabilecek yerel oyuncudan bir kez daha mahrum ediyor. Oppo’nun bu karmaşık pazardaki uzlaşmasını nasıl yöneteceğini henüz bilmiyor. Çok az çeşitlilik şirketi, Alman web ilkeleri yeni sildi ve birkaç söylenti (reddedildi, ancak oldukça yumuşak bir şekilde), Fransızca bölüm kapatıldığını bildirdi…

Kayık:

Güney Çin Sabah Postası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir