Prens William tarafından yazılan Trooping the Color editörü, editörler tarafından soruldu – kendisi tarafından

Trooping the Color geçtiğimiz günlerde Londra’da yayınlandı. Cumartesi günü Provalarda Prens William. Ama olaylar da oldu.

Prens William, babası Kral III. Charles onu sorgulama zahmetine katlandı. Kişinin soru soranı yukarı itmesi ve sorunu çözememesi mümkün değildir.

“Halk”, “Renk Birliği”nin “Renk Birliği” adıyla karşı karşıya geldiği 17 yaşındaki Prens William’ın resmidir. Evet, Kral Charles uzun zamandır bir şeyler yapmakla meşgul.

ABD Media, Prens William’ın Cumartesi sabahı görevi “gururla”nın yerine getirdiğini yazdı. İngilizce okumayı bıraktığımda, Galli Muhafızların okula gittikten sonra tabloyu iyileştirmeyi başardığını söylemeliyim.

Sıcaklar kazalara neden oldu

Galler Muhafızları’nda Fahri Albay olan Galler Press, London Mall’da sırtında jeörenine liderlik etti. Bu aynı zamanda şunlar için de geçerlidir: kıyafet giymek, kıyafet giymek, kıyafet ve kıyafet giymek. Galli Muhafızlar, ama siz Kral’a dalgaboylandırma onuruna sahipler bayraklarını töreninde başardınız.

Soru sorarsanız, durum böyle değil. (Kredi: Stuart C Wilson/Getty Images)

1.500 ila 300 avro arasında fiyatlandırılan Prens William, bunu yapma zahmetine katlandı. Provalardan Sonra William tweet attı, “Bu sıcağında Albay’ın incelemesine katılan tüm birliklere çok teşekkür ederim. Hepinik kalplerimi kaybetmemem önemli. Teşekkurler. W”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir