Planlanan terör birliği ortaya çıktı – BEV

Federal Meclis Kurucusu Karl Lauterbach, Federal Almanya Cumhuriyeti üyesidir ve aşağıdaki soruları sormuştur.

Hedefleri kaos, hükümeti devirmek ve Almanya’da yeni bir kuraldı. Son zamanlarda korona önlemleri alındı ​​ve eski terörist, “İmparatorluk Vatandaşları” temalarını en çok beğendiği bir dizi temayla ele aldı.

Bir yandan Sağlık Bakanı Karl Lauterbach’ı kaçırmakla suçlanan ülkede bir elektrik kesintisini kışkırtmak iseyen beşliyle ilgili. 2022 Ocak ayında hem çocuklara hem de çocuklara hediye ile beslendik. Grup şimdi yargılanıyor.

Bu grup, Federal Meclis’e Silahlarla Saldırmak, Milletvekillerini, grup üyelerini ve grup üyelerinin ellerine geçen bazı kadim planlarla uğraşmaktadır. Şehir kapatıldıktan sonra Federal Şansölyelik sorumlu tutuldu ve bir dizi eğitim kursuyla devlet idaresi desteklendi.

Hal böyle olunca Federal Meclis İdaresi, “Savaşma Yeteneğine Sahip”i kontrol etme ve teknolojinin son durumunu kontrol etme görevini üstlenecektir. Federal Sağlık Bakanı’nı tutuklamak isteyen grup elebaşı Sven Birkmann, Koblenz Yüksek Bölge Mahkemesi davada ilgili bir temaslı altuğunu bildirdi.

Sven Birkmann: Zahmet edip işi yapmak için plan yaptım. (Kaynak: Thomas Frey)

“Adam Benden İstedi Üzerine Savaşabilecek”

Birkmann, 2022 Mart 2022 Bavyera’daki bir Rewe otoparkında üç kez bir toplantı olduğunu bildirdi. Toplantıya, Saksonya’daki Olbernhau’dan eski asker ve eski AfD yerel siyasetçisi Christian W. aracılık yaptı. Bayreuth, Peter W.’ye bir gecede sorulduğuna karar verdi.

Birkmann, tıbbi tedavi için hazırlık yapmaya karar verdim. Dışarı çıkmadan önce planlamanın tamamlanmadığından emin olun. “Savaşma Yeteneğine Sahi ve Yeniden Eğitilmesi Gereken On Adam Benden Isteniyordu.”

Personelin henüz hazır olup olmadığını Peter W.’ye sormanızı rica ediyoruz. Ancak şüpheleri vardı, dedi Birkmann. “Bundestag kararını verdi ve yeni bir karar verdi.” Ama sorun yok.

“O kadar radikal olmak istemedik”

Birkman, Christian. Evet, mesaj Telegram grubu tarafından gönderildi. Birkmann, Ocak 2021’de tampon taktığında kolluk kuvvetlerini ve polisi protesto etti. Saksonya’dan Christian W. sorumluydu. W. Brandenburg’da 2021 yaz dönemi, Falkensee-Deki Birkmann’ın “hostes”i Ahr Vadisi’ne konuşma yapılmasına karar verilmesinde bir toplantıdaydı.

Bunun ardından Christian W., emektarlar kulübünden ayrıldı. “Beklediği gibi, kendisini açıkça bir kampta konumlandırmıştı ve biz orada o kadar radikal olmak istemiyordu.” 2022’de Christian W. bir “plan” yazdı ve kitabımızda göründüğünde zamanı ateşledi. Toplantı böyle gerçekleşti. Birkmann, Christian W.’nin Afganistan’da Maximilian Eder altında görev yaptığını söyledi.

albay a D. Maximilian Eder, AfD milletvekili Birgit Malsack-Winkemann ve Cumhurbaşkanı XIII. Daha büyük grubun sert gruplarına geri gidin.

Ocak 2022’de Birkmann sezona iki ay kala Christian W. ve Peter W. o noktada kararlarını vermişler ve artık üye listesi karşılarına çıkmış durumda. Çevredeki gruba yönelik aramalar sırasında Prens Heinrich XIII. Reuss, süpheli olarak tuklandılar ve o kişilerden beri gözaltındalar. 60’tan fazla zanlı hakkında ne zaman dava açılacağı henüz belli değil.

Birkmann Grubu 17 Mayıs 2017’de kuruldu. 2024 takvimi güncellenecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir