Oliver Kahn, 2019/2020 sezonunda ilk kez FCB tarafından FCB olarak atandı


Kahn: Bayern fikrini açıkladı


Güncel tarih: 22.08.2023 – 18:33Okuma puanı: 2 gün

Oliver Kahn: Muhabir, kendini içinde bulduğu şeyleri yaparak vakit geçiren bir sanatçı. (Kaynak: basın malzemesi)
Twitter logosuPinterest logosuWhatsApp aboneliği

FC Bayern, yönetim kurulu toplantısında oğlu Oliver Kahn ile bir araya geldi. Kurumsal bir platformdaki görünümden sahneler artık ortalığı karıştırıyor.

FC Bayern, dramatik geçmişinde bir dizi başka fon gördü ve geleceğe yönelik karar verdi: CEO Oliver Kahn kararını birkaç ay önce verdi ve milli futbol takımı yıllar boyunca bir anlaşmaya varamadı. Çalışmak için 54 ila 54 yıl gerekiyor.

“Titan”ı gördükten sonra “masterplan.com” platformuna çağrıldı ve platform indirilmeye sunuldu. Kahn sorunu çözdü ve sözleşmeyi tamamlamaya hazır değil. Videodaki “Görüntü”, “Tabii ki radada da kendinizi biraz sallamanız gerekiyor.” Ben öldürülen bir çocuğum ve onu öldürme fırsatım var.

Yayınlandı: Gazeteye, Kahn’ın Lider Olarak Öğrenme ve Video Ders 1 başlıklı “Ana Plan” konuşmasını yazdı. Yani Bayern’de serbest bırakılma sadece beş gün sonra.

“Başarısızlıklardan ders alamazsınız”

Kahn’ın videosunda şunlar yazıyordu: “Sporda her zaman birçok aksilik ve yenilgiye uğramak” dedi. Büyük fırsatlar var.” Bana şunları söyledi: “Bunun bir çözüm olup olmadığı net değil.”

Daha çok futbol oynadığımda oyun bitmiyordu ve oyuncular hakkında daha fazla ayrıntı buluyordum: “İleri gitmemi sağlayan teknik hiçbir zaman bu kadar ileri gitmedi.” Daha çok uğraştığım insanlar ve aynı zamanda sorumlu olduklarım insanlar”. İronik bir şekilde, Kahn, FC Bayern’deki iletişim ve çalışanlarıyla ilgili zayıflıklarla suçlandı.

“Hayatım boyunca hiç bu kadar çok şey öğrenmemiştim”

Bunun yerine, “kendi rahatını yaşayabilenlerdi.” “Çok eğlenceli, golf oyununu gerçek anlamda takdir eden ve benim için çok eğlenceli bir golf oyunu.” Ayrıca bakınız: “Yazı 24 açılacak yaşta.”

Oğlu Kahn o dönemde şöyle demişti: “Hayatım boyunca hiç bu kadar çok şey öğrenmemiştim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir