Neyse ki satıcı satıcı – Ben almadım – Ivobot


Hatayı düzeltmek kolay değil – artık çalışmayacak

17.05.2023 – 19:33Okuma reytingi: 2 gün

Amacınız: Imola’daki Formula 1 pisti üzerinde sürülemez. (Kaynak: t-çevrimiçi)
Twitter logosuPinterest logosuWhatsApp logosu

İtalya kuraklığın ikinci haftalarını kuzeye hazırlamaya başladı, ancak şimdi ülkenin bazı bölümleri ciddi şekilde sular altında kaldı. Jelin nesi var?

Ravenna, Forli-Cesena, Rimini ve Bologna kentlerinde, Faenza, Cesena ve Forli ilçelerinde İtalyan ve İtalyan turistler ağırlandı. Videolar artık mevcut değil, ihtiyacınız olan sayfaya tıklayıp kamerayı koymanız gerekiyor ve artık resimlerinizi görmeyeceksiniz. Son 23 ay 21 Eylül’den önce bitti.

“Nicola vom Wasser” ilk kez oynandı

İlk adımları atarken, bitene kadar süreyi artırıp azaltmam gerekti. “Nicola von Wasser”, Nicola Dell’Acqua tarafından konuk olarak eğitildi. İtalyan hükümeti harekete geçmeden önce acele etmedi. Ancak bu kış ve ilkbaharda da bazı göl ve nehirlerdeki su seviyeleri son zar düşüktü. Ama zaten biliyorsunuz ki Garda Gölü’nde gözlemlenebilir.

resim resimleri 0246230556
Garda Gölü’ndeki küçük San Biagio, güvenlik garantisinin bulunmadığı konusunda misafirleri tarafından bilgilendirildi. (Kaynak: IMAGO/Manuel Romano)

Sadece bir emanetçi gibi görünüyor

Artık Giorgia Meloni, zaman geçirmek istediği bir kabinde olduğuna göre, zaman ayırmak için zaman ayırması gerekiyor. Size zamandan tasarruf etme fırsatı verildi. 50 yaşındalar ve bitirmeden zamanları yok.

Benim neyim var? Çelişki sadece görünürdedir: çünkü çok kuru olan toprak aslında taşmayı teşvik eder. Kuş gözlemciliğini kolaylaştırmak için kuşları izlemek için zaman ayırmanız gerekir – ve yapmazsınız. Uzmanlar, your iki fenomenin de iklim değişikliği zamanlarında daha kötüleşmekle tehdit edildiği konusunda uyarıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir