Newsblog’da Ukrayna savaşı | Andriy Melnyk Ukrayna’nın Brezilya Büyükelçisi olacak – BEV

Lütfen durumun böyle olmadığını unutmayın. Bu arada Ukrayna, Bakhmut cephesindeki başarıları bildiriyor. Tüm bilgiler blogda.

Bir bakış en önemli şeyler


Yükseliyor…

Gom

ABD büyükelçisi Güney Afrika’yı Rusya’ya cephane sağlamakla suçladı

18:53: Yerel basında çıkan habere göre, ABD’nin Güney Afrika büyükelçisi Güney Afrika hükumetini Rusya’ya silah ve cephane sağlamakla suçladı. Onu görmeye gittiklerinde Reuben Brigety ve Afro-Amerikan Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilişki kurmuş olabilirler.

Cape Town’daki çoğu insan, hayatlarının büyük bir bölümünde yaptıkları Rus çabasına dahil olmuştur. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: Muhalefet tarafından Sorulduğunda, Güney Afrika Devlet Başkanı Cyril Ramaphosa parlamentoya toplantıya istediğini söyledi.

Rusya, Hindistan, Hindi ve Bressil yola çıktıklarında Afrika, Ukrayna ve Ukrayna’da sıkıntı yaşamadıkları için BRICS ekonomi politikaları tarafından desteklendiler.

Ancak son zamanlarda Güney Afrika, Rusya yanlısı grupları nedeniyle birkaç kez elendi. Şubat ayının geldiği ülke, Rusya ve Çin ile bir deniz tatbikatına katıldı. Şimdi Vladimir Putin Güney Afrika Devlet’in gelecek için bir tercih yaptığını söyleyince yaptığı buydu. Ramaphosa bunun böyle olmadığına inanıyor.

Melnyk, Ukrayna’nın Brezilya büyükelçisi olmaya hazırlanıyor

İlk olarak, “image”-Ukrayna utanma zahmetine girdi. Buna göre Baskan Volodymyr Zelenskyj acilen Brezilya ile ilişkilerini geliştirmek istiyor ve üst düzey diplomatlarından biri Brezilya’ya gönderiyor. Rapora velet Melnyk yorumlanmadı. Ancak birkaç saat önce Twitter’da bir fotoğraf paylaşıldı ve şöyle yazdı: “Ukrayna ile Brezilya arasındaki havayı yavaş yavaş değiştiriyoruz.”

Brezilya Devlet Başkanı Luiz Inácio Lula da Silva’yı göreve getirdiğinde ve Celso Amorim siyasi sorumluluktan alıkonulduğunda Melnyk’i gördüm. İkili, Ukrayna’daki savaş ve odaklanma hakkında konuştu.

Uzun menzil: Bu füze Putin için sorun teşkil ediyor

Ukrayna, Conulan Rus varlıklarını açık arttırmayla satacak

16:49: Ukraynalı, Rus konsolosları son yıllarda hükümet tarafından netlik kazandı. Mülk Devletiyet Fonu başkanı Rüstem Umerov Reuters raporunun yalanladığı gibi, mali durumunu iyileştirmek istemiyordu ve bununla yetinmek zorunda kaldı. Hedef her şeyi devlete almak, işlemek ve gruplamak” dedi. Ukrayna hizmetlerini kaydettirdi. Bu, yaşamın ilk 102 ayı ve cihazın kullanım süresinin 102 yaşına kadar olduğu anlamına gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir