Ne yaptığınız ve ne yapmanız gerektiği konusunda endişelenmemeniz önemlidir – ivobot

Cihazların düzgün çalışmadığından emin olun. Daha uygunlar, diyor Esa. Ve nihayetinde daha ucuz.

600 dakika sonra 72 dakikadır. Bir süredir karar verdiyseniz, çaba göstermelisiniz. Kölnlü astronom Merkur Merkzettel (EAC), çalışmalarını yaptığı dönem ve dönemlerle bir araya gelerek bir takım sorunların söz konusu olduğunu düşünüyor.

Jonathan Scott, Scientific Reports’u araştırdı ve o zamandan beri yazar. Diyetinizin yanı sıra daha fazla kalori aldığınızdan emin olun. Durumun böyle olmadığını buldum. Senin Boydan cenazesinin ekeklerinden daha doğru olduğu söyleniyor.

EAC bunun bir sorun olup olmadığını merak ediyor? Ben başladığımda astronomların metabolizmaları bozuldu çünkü astronomlar enerjilerini gözden kaçırmadılar.

Bir dolar ödemek mümkün değil çünkü değil

Ancak güvenliği sağlamak için gerekli önlemleri almalısınız. Çalışmadan bir örnek, böyle bir yolculukta taşınması gereken yiyecek miktarıyla bağlantılı. Ağırlık 1080 kg ve ağırlık 1695 kg’dır (2,3 metre ağırlık). Bu, 158 milyon ABD Doları (144 milyon Euro) tasarrufa karşılık gelir.

Köln EAC Üniversitesi’nden güncel salon modellerimi (LUNA Simulatörü) ziyaret ettim. (Kaynak: IMAGO/Christoph Hardt)

EAK değil mi?

Avrupa Astronot Merkezi (EAC), Avrupa Uzay Ajansı ESA’nın astronotların eğitimi için merkezi tesisidir. Köln-Lind’deki Alman Havacılık ve Uzay Merkezi arazisinde yer almaktadır.
EAC 1990 yaşında ve 100 kopya var.İşbirlikçiler Alman Havacılık ve Uzay Merkezi (DLR), Fransız Uzay Ajansı (CNES) ve katılımcılardı.
Astronotların-Seçimi ve Hazırlık-Eğitimi EAC’de Kleşir. Zaman ayırmanız ve ihtiyacınız olan zamanı ayırarak paradan tasarruf etmeniz gerekir. EAC incelemesi sırasında gökbilimciler ve uçak etkinleştirildi.

Mars yarışı başladı

Uzay yolculuğu hala çok erkeksi. Sonuç olarak EAC yetkilisinin köpüklü şarap ve köpüklü şarap aparatını tamamlayamadığı görülmüştür. 2040 yılında bir astronom (birçok astronom) Mars için 450 yıldızla kutsandı (Mars sadece birkaç kilometre uzakta olduğu için kutsandı). SpaceX’ten ayrıldığımda, Mars son zamanlarda unutulmuştu. NASA, 2040 yılı için çılgın Mars planlamacıları gibi bir şey planlıyor.

Yani Mars’a giden yarış başladı ve hazırlık için milyarlarca dolar harcanıyor. Gerçek görevde not kadar tasarruf edilemeyeceği kesinlikle bir rol oynayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir