NASA uçuşa şişeyle başladı – bot

NASA, Juno’yu ağırladı ve Jüpiter işini yapabildi. Ancak araştırmacılara velet nedeni doğal.

NASA’dan görülen Jüpiter, birkaç görüntü topladı ve çok sayıda fotoğraf çekti. boo Amerikan Uzay Ajansı Bildiriyor Parasını ödediğim bir fotoğraf çektim.

Ancak Nasa’ya böre bunlar dünya dışı nyaller değil, Jüpiter’in kuzey kutbuna yakın bir bulut girdabı içinde oluşan bir flaş. Nasa, bir felaketi umursamadığı için olmadığını söyledi ve Jüpiter geleceğe bakmayı seçti.

Dünya ve Jüpiter’deki yıldırım arasındaki diğer bir fark, Dünya’da sürpriz ekvator çıkışı meydana gelirken, Jüpiter’de kutupların dışarı çıkma gidişi.

Fotoğrafçı Jüpiter’in yürümesi çekildi

“Juno” 30 Eylül 2020’de birçok fotoğrafla fotoğraflandı. Sonunda 32.000 kilometredir. Photographertaki ham içeriği daha sonra yıl bir gönüllü tarafından değerlendirildi ve şimdi nasa tarafından halka gosterildi.

NASA, haberi aldığında 17 Mart 2019’da “Juno”yu yayınladı. (Kaynak: lissicrs © CC BY / Nasa)

Jüpiter, 2016’da tamamlayamayan “Juno” adlı parçayı 2011’de yayınladı. Ana görev başlangıçta bir buçuk yıllık bir süre için tasarlandı, daha sonra 2021’e ardından tekrar Eylül 2025’e uzatıldı.

Bu yüzden öyle ki son yıllarda, son yıllarda jüpiter Ganymede ve Europa’yı bir sonraki tura göndermeyi bıraktı, bu da malları almaya vaktiniz olmadığı anlamına geliyor. Bu yüzden Jüpiter’in Uydusu Io’nun yanından “Juno” iki kez uçacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir