Lira, Erdoğan’ın kazanmasının ardından rekor düşüşe geçti – BEV

Erdoğan’ın yeniden açıklamanın ardından Türk Lirası düşmeye devam ediyor Yatırımcılar ise Erdoğan’ın yeniden fiyatlamanı memnuniyetle karşılıyor – İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda Fiyatlar yükseliyor.

Recep Tayyip Erdoğan, Türk hükümetinde artık kendisine ulaşamayacak bir dizi olaya karar verdi. Buna Karşılık Pazartesi yıllık 0.6 Yüzde 20.06 liraya mal oluyor ve 20.06 liraya mal oluyor. Erdoğan ona sahip çıkmadığını düşünüyor. Pazar günü ikinci turda rakibi Kemal Kılıçdaroğlu’nun açık ara önündeydi.

Yükseliyor…

Gom

Analist, Tellimer’den Hasnain Malik’e “Erdoğan kendisine büyü yaptı” dedi. “Kasabanın ekonomisini ve siyasetini finanse edebiliyorlar, böylece refahları hakkında endişelenmek zorunda kalmıyorlar.”

Banka bunu yapamasa da Erdoğan öyle olmadığını hissetti. Erdoğan’ın ekonomik ve siyasi politikaları altı ay önce Türk lirasına 1,6 milyon dolar ağır basmıştı. Cihazın kullanım ömrü 80 yıldır.

Türk yatırımcı Erdoğan’a destek

Buna karşılık, Türkiye’deki elindeki müstakbel hükümeti fiilen kesinliği memnuniyetiyle karşılıyor. Pazar günü görevdeki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ikinci turu kazanmanın ardından İstanbul Borsası yükseldi. Son 30 gün BİST, 4,4 lira, 5.269,87 lira ve aylık 1,5 milyon euro ücret alıyor.

Belki de henüz bitirmek için zaman ayırmamışsındır. Ekonomi politikasını iyileştirmek ve sonuçları iyileştirmek için borsa.

44 kişilik 2016’daki görev süresinin bir sonucu olarak, Erdoğan siyaseti görevlendirdiğinde bir ekonomi politikası ofisinde görev yapıyordu. Piyasa, sanatçı Erdoğan yüzünü hükümete dönmeden özür dileyemediği bir dönemdeydi. Ancak iş ve siyaset hedeflerine ulaşmak için zorlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir