Lilly Becker ve Alessandra Meyer-Wölden Miami’de gösterişli mayolarıyla – BEV

Lilly Becker ve Alessandra Meyer-Wölden, hafta sonu Miami sahilinde erkek çocuğu gösterdi. Çok özel kesimleri ve detayları olan mayoları tercih ediyorlar.

Lilly Becker şu anda Miami’de. Oradaki eski rakibi Alessandra Meyer-Wölden’i ziyaret eder. Hollandalı model artık onunla iyi arkadaş. Zaman zaman, ikisi Instagram’da birlikte görünürler. Lilly Becker, Alessandra Meyer-Wölden’in 40. doğumgününde de konuk oldu. Paris’te gerçekleşmişti.

Lilly Miami’deki Sandy’s’de

Lilly Becker’in Instagram profilinde görülebileceği gibi, şimdi birlikte Miami’de kumsalda birlikte dışarı çıkıyorlar. 46 yaşındaki hikayesinde, 130.000’den fazla takipçisiyle onu en popüler plajlardan biri olan Ocean Drive’daki South Beach’te gösteren kısa bir klip paylaştı.

Lilly Becker, plaj günü için görünen görünümü de hayranlarının beğenisine sundu. Boris Becker’in eski karısı, kesme kesimli siyah bir mayo giymişti. Mayo birkaç ipten oluşur ve bazi yerlerde şeffaf kumaşa sahiptir. Lilly Becker bunu yuvarlak gözlüklerle birleştirdi. Kısa çekim hakkında “Arkadaşım Sandy Meyer-Wölden ile Miami’de bir yaz” yorumunu yaptı.

Lilly Becker, Miami’de bir sahilde erkek çocuğu gösterir. (Kayak: Instagram / Lilly Becker)

Alessandra Meyer-Wölden de hikayesinde plaj manzarasını gösteren bir fotoğraf paylaştı. 40 yaşındaki oyuncu ayrıca siyah bir mayo giymişti. Ancak kopyaları kesimiyle değil, askılarındaki pembe fırlamalarla dikkat çekti. Bu arada mayo La Reveche’den ve 248 Euro’ya satın alınabiliyor.

Alessandra Meyer-Wölden, La Reveche imzalı bir mayo giyiyor.
Alessandra Meyer-Wölden, La Reveche imzalı bir mayo giyiyor. (Kaynak: Instagram / Alessandra Meyer-Wölden)

Akşam ikisi de benzerleri kol kola gösterdikleri bir video paylaştı. Lilly Becker beyaz noktalı kısa bir elbise giymişti, Alessandra Meyer-Wölden kot pantolonu siyah, şeffaf bir korsajla kombinlemişti.

40 yaşındaki, “Arkadaşlığımızı seviyorum!” Arkadaşı klibe “yaşam için kızkardeşler” ile yorum yaptı ve Lilly Becker, bir kanalın geçmişine de değindi.

düsmanlar dost oldu

Alessandra Meyer-Wölden ve Lilly Becker bir zamanlar karşı karşıya geldi. Boris Becker, 2007’de Lilly’den ayrıldıktan sonra Alessandra ile görüşmeye girdi ve hatta onunla nişanlandı. Ancak sadece 83 gün sonra Boris, Lilly’ye döndü.

Bununla birlikte, iki kadın arasında yıllarca bir tartışma yaşandı. Ancak Lilly Becker ve Alessandra Meyer-Wölden artık baltayı gömdüler ve düşmanlar dost oldular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir