Lauterbach işe gitmek zorundaydı – Ivobot

Federal Sağlık Bakanı Karl Lauterbach / resim gereği, Hannes P. Albert

Berlin – Federal Meclis üyesi Karl Lauterbach (SPD), federal seçimlerin hızlı bir reform başlatması gerektiğine karar verdi. Alman Hastane Derneği’nin (DKG), Lauterbach’a şu yanıtı verdi: “Constance Gölü konusunda bir anlaşmaya varacağımızı düşünerek.”

Federal İnsan Sağlık Bakanları Konferansı (GMK), yarın Çarşamba yeşilden Bodensee kıyısındaki Friedrichshafen’de gerçekleştirilecek. Federal Eyaletler, Federal Hükumetle Planlanan hastane reformu conusunda bir anlaşmaya varmak istiyor ancak masada hala birçok çekişme noktası var.

Lauterbach şunları söyledi: “Reform yakın zamanda reforme edildi.” dedi. Reform-Sürecine-Olumlu-Bir-Bakış-Açısına-Sahip: “I önemli olan birkaç fikir birliğine sahibiz: Tüm Federal Eyaletler arasında ve ayrıca Federal düzey, sabit oranların dava başına sabit oranların yeri almas gerektiği konusunda fikir birliði var. Uygun kriterlerle . “

Bakan ayrıca bunun günlük hastane işlerinde bürokrasiyi bitirmede büyük bir adımın atılmasını bekliyor. “Kalite kriterleri, sabit oranlarla birlikte geliyorsa, o zaman her bir vakanın tedavisinin kontrol edilmesi gerekmez. Ama sınavın devam edip etmediğini ve nasıl kontrol altına alındığını size nasıl sorduğumu bilmiyorum.”

Lauterach, “Hala yapacak çok şeyimiz var: sonunda kaç tane performans grubu olması gerektiği konusunda halâ anlaşmamız gerekiyor. Sanatçı grubu, Konusunda Anlaşmamız etkinliğinin başlangıcından beri var. Sanatçı grubu bir araya geldi ve sanatçıların performansına katıldılar ve sahneyi terk edemediler.”

Federal konferans başladığında, parlamento grubu ve federal konferansın gelmesi 10 gün sürdü. Bakana, işi halletmiş bir federal adaydır.

“Federal Sağlık Bakanlığı olarak bir daha yaz tatili yapmayacağız. Geçen sene sonbahar için korona önlemlerini hazırlamıştık. Şimdi yaz kalıntıları hastane reformu için yasa taslağını yazacağız” diyor. Güvenliği sağlamak için, sistemi mümkün olan en kısa sürede onarmanız gerekir.

“Aramayı bırakıyorsunuz, sistem zaten bir dizi hata tespit etti ve sistem çoktan devreye alındı.

“Devlet çaba sarf etti ve sürekli ilgilendi, para kazanma fırsatı var, işe başlayamadı ve sürekli çalıştı.” Lauterbach’ı taciz etmek için sistemden ayrıldılar. Daha sonra bu hesaplama sistemini hastanelerin üstesinden gelmekle istemek istedi. “Ben de tartışmayı dört gözle bekliyorum.”

Hastane sektöründeki kalite açıklarından açıkça memnun olmadığını bir kez daha vulguladı. “Bunun yanındayım, önemli kalite açıklarımız var. Bu gerçekle de yüzleşmek benim görevim.”

Reform senatörü Lauterbach, onun “Tanrım, aman Tanrım” olduğunu söyledi. Bende Kanser ve Endoprostetikler odaklıın.

DKG, Raporu “Bilimsel olmadığı” gerekçesiyle reddetmişti. Lauterbach, geçtiğimiz günlerde, “gitmeleri hiç bu kadar uzun sürmemiş” zaman ayırmaya zaman ayırdığını söyledi.

Çalışmasında hastane reformu gerçekleştirmeye çalışır. “Bu bir sorun değil mi? “Sonra ondan hoşlanmadığımı ve çok mutlu olduğunu söyledi.” © ari/Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir