Kulüp, Nou Camp’ın çimlerinden bir parçayı inanılmaz bir fiyata satıyor

FC Barcelona, ​​2019 yılında Camp Nou’da bir karar daha aldı. Katalanlar, bir yandan da biraz para kazanabilmek için özel bir şey buldular ve çılgın bir bedel talep ediyorlar.

FC Barcelona, ​​Camp Nou’da’yı bırakamadı. Şimdi stadyumun modernleştirilmesi gerekiyor. 1957 yılı 1957’de açıldı. İnşaat çalışmaları artık çok sayıda izleyicinin ilgisini çekiyor. Birkaç yıl önce FC Barcelona önde bile değildi.

Stadyum, stadyuma yakın bir konumdadır. Bol resimli İspanyol spor portalı “Relevo”. Orjinal çevrim içi olarak da mevcuttur. Fiyat teslimatta geçerlidir.

Kalkıştan 20 dakika öncesine kadar. Ortasına biraz çim simülasyonu bir stadyum 50 avroya satılıyordu. Ancak bu iki model artık stoklarımızda mevcut değil.

Sürümün daha iyi olması mümkün değil. 420 Avro Gibi yüksek bir ücret karşılığında, fanatikler resim çerçeveleri içinde dikdörtgen bir çim parçası satın alınabiliyor. Ürün ayrıntılarında çimin “Barselona merkezli noter gözetimi altında alındığı” belirtiliyor. “Sınırlı”, “özel”, “numaralı” ve “ahşap çerçeveli” kelimelerine artık gerek yok.

Camp Nou’daki modernizasyon bu sezon gerçekleşti. Final futbol etabı 2024/25 ikinci sezonunda bir dizi maçla değerlendirildi. Genç Alman Millier İlkay Gündoğan ve Marc André ter Stegen bu sezon Barselona Olimpiyatları’nda yarışmaya karar verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir