Kimmich ve Flick yüfeuern – DFB efsanesinden büyük darbe – BEV

Alman milli takımı derin bir kriz içinde ve hararetle bir çıkış yolu arıyorlar. Pek çok güzel sanat eseri bulduk – ve bunlar doğruyu söylüyordu.

Ukrayna 3-3 kariyer, Polonya 0-1 kariyer, Kolombiya 0-2 kariyer – Alman Milli takımının üç uluslararası maçı, DFB takımının özellikle Katar’daki 2022 Dünya Kupası’nda yrattığı izlenimi doğ ruladi. devam: 15 yaşındaki Milli-Teknik direktörü Hansi Flick başladı bile.

Flick, bir dizi suç işlediğinde, DFB spor direktörü Rudi Völler’in belgelerine göre 58 yaşındaydı.

Cihazdan çıktıktan sonra tekrar kullanmanız gerekir.

Münih Merkur/tz medya kuruluşlarının eski milli oyuncusu Paul Breitner, “Bazı gelişmeler var, bu yüzden şaşmamıza gerek yok yok” yazdı. Alman Milli Futbol hiçbir zaman ona en yüksek ödülü kazandıran bir performans ortaya koymadı.

“Onu Almam”

71 yaşındaki oyuncu, “Ama takım, Katar’dan bu yana bir araya getirdiklerinden oha iyi değil” dedi. “Milli futbolcuların kalitesinde sıkıntı var” açıklama: Breitner daha temel bir sorun görüyor: “Maalesef Bundesliga’nın kalitesinden son yıllara düşmeyi başardı. Bir de birkaç yıldır sürmemiz ve eğitimi oynanmakta olan futbol var.Bambini bölgesi – ve artık pek sempati duymadığım kişiler.”

Birçok oyuncu, futbolu seçtikleri oyunları oynamak ve maçları izlemek için zaman ayırmıştır.

Yükseliyor…

Gom

Breitner, detayları Hale Geldi – Milli-Teknik Direktörü Flick’e Doğru’dan aldığını söyledi: “İşin kalitesine dair elimizde bir takım kanıtlar oldu ve ben hiç görmediğim için bir süredir ara verdim. Daha önce veya onları görmediğim için.” İşte bu yüzden zamanın geçtiği saat henüz gelmemiş.” Ve: “Avrupa Şampiyonası’nın açılış maçında asla 11’de yer alamayacağı çok iyi durumda 20 oyuncuyu neden deniyorum? Boşa harcanmış zaman! Bunu anlayın!”

“Kimmich benim için kırmızı bir paçavra”

Bayern’in zamandan memnun olduğunu söyledi: “Korner veya serbest vuruş kullanan hemen hemen herkesi kolunu kaldırıyor. Aslında her duran tepedeyken bir kuşlanıyorum.” Bu hareketi anlayamıyordu. “Neden?! 25 yıl önce Bundesliga’ya kabul edildim.”

Seçilen şarkı sözlerinde şunlar yazılıdır: “Endişelenmenize gerek kalmayacak. Eski hamisi Joshua Kimmich’tim ve ona Breitner ve Gündoğan Bey ile yaptığı sanatı verdim. Kolomiya da ona karşı bitti. Lahana gerçekten göz alıcıdır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir