Kadın kupalarını satıyor – BEV

René Weller’ın kitapları, bunama nedeniyle ciddi şekilde hasta. Karısı bakım şimdi masraflarını karşılayabilmek için kariyerinin ödüllerini satıyor.

1980’lerin öğretmeni Almanyan, René Weller dahil dünyanın en başarılı oyuncularından biriydi. Karısı Maria, sen ve bir Kariyerin Zirvesinde Olduğu Söylenen “yakışıklı René” ile konutuyla ilgileniyor. Bu makaleyi okumak ister misiniz?

Olan Weller 69 yaşına geldiğinde profesyonel bir film profesörü ve film yönetmeniydi. “Görüntü”, 270 yıl önce görüntü işlemeye başlandı. Huzurevinde bir yer için çok az. Bayan Maria, “Talep edin. Bu, maliyetinin 4.000 avrodan fazla olmadığı anlamına geliyor.”

2.200 avro

Weller’ların paraya ihtiyacı var.Ebay’de bunun bir satın alma kararı olduğuna dikkat ettik. Satın alma fiyatı 1.950 Euro’dur. Fiyat, parça başına 1.890 Euro ve şişe başına 1.540 Euro’dur.

René Weller onlardan biri. (Kaynak: ebay/rewel8093)
Genç René Weller: Doğduğu yıl, 1987, çocuk oyuncağıydı.
Genç René Weller: Doğduğu yıl, 1987, çocuk oyuncağıydı. (Kaynak: ebay/rewel8093)

1986’dan kalma kitaplar 1986’da 2 ay boyunca 200 avroya satıldı. “Maço adam. “Harte Fäuste” filmi 2.300 Euro’ya mal oldu ve sadece 2.300 Euro’ya mal oldu. Weller, 1985 yapımı Alman aksiyon filmi S’de rol aldı.

Ancak Bild’in yazdığı gibi Maria Weller tüm kupaları beğenmek istemiyor. Yatağının komşuları kalmalıdır. Yaşlı kişiyi tanımıyorsanız bunu yapamazsınız. “Eminim almaz. “Okadar hasta değilken benden hayranlarının dileğini yerine getirmemi istedi.”

“Bild” Maria Weller, Ebay’de René’yi son yılında gördüğünü söyledi. “Varlığından hakemsin” dedi. Tabii ki, tehdit eden bakım maliyetleri tek endişe kaynağı. Çünku talep ediyor. “Artık yürüyemiyor, dışarı çıkamıyor. Gün René’nin gitti, daha uzaklaştığını doğruladı. Çok acıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir