İşte böyle çalışıyor – BEV

Telegram’ı aradın, WhatsApp gönderdin, ben editörü aradım sana “Kanallar” ekledim. O yapabilir.

Whatsapp’a “Kanallar” araması yapmak eklendi. Messenger blogunu yayınladı, ancak durum böyle değil. Bireyler, kuruluşlar ve kuruluşlar çeşitli kanallar aracılığıyla mesaj gönderebilmelidir. Cihazın kalitesi, elde edilecek yönlendirmede yatmaktadır.

İşlev, WhatsApp rakibi Telegram’dan bilinir. İlk önce Singapur ve Kolumbia’da satışa sunulacağını söylüyorlar. Endişelenmenize gerek olmadığını anlayışınızı rica ediyoruz. Kanalda fazlasıyla yeterli bir “Geçerli” sesi var.

Whatsapp kanalı Boyle-Görünüyor. (Kaynak: WhatsApp)

Hesabınızı açmak için WhatsApp kanalını kullanın. Burada kullanıcıları, hobilerini veya favori takımlarını arayabilirler. Ancak davet linkleri (e-posta veya WhatsApp sohbet yoluyla) aracılığıyla da kanallar bulunabilmelidir.

Veri güvenliği söz konusu olduğunda, WhatsApp su geçirmez olmak istiyor. Blog gönderisi: “Gizliliği ciddiye alan bir yayın hizmeti oluşturmak için yola çıkmak. Ancak, yeni bir karar verdiniz ve henüz bitirmediniz. takipçiler.”

Yalan yeni bir platform mu buldu?

Yeni işlevin eleştirisi zaten var.Kanalı bulduktan sonra vakit mi kaybettiniz? WhatsApp, platformda kullanılamayan bir platformdur.

Mesajı aldım ve mesajı Telegram’dan aldım. Aşırı sağcı Attila Hildmann zaman zaman yüz bind fazla takipçiye ulaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir