iOS ve Android kaynaklarıyla HD video – Ivobot

Artık resmileşti: WhatsApp’ta yüksek ücretli videoları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Twitter’da mesaj ararken mesajı tekrar okudum.

Birkaç ay sonra Mark Zuckerberg bana HD olarak bir fotoğraf gönderdikten sonra, Mark Zuckerberg’in himayesinde Facebook’a kaydolmak zorunda kaldım. Fotoğraf çekilmeden önce videonun artık kullanılamayacağını lütfen unutmayın.

Ama bazılarının zaten dağıtılmıştı. Hem iOS hem de Android cep telefonlarıyla donatılmıştır. Seçimin süreçleri artık tamamlandı; Ancak oğlunuzun ve kız arkadaşının zaman ayırmasına izin vermemek önemlidir.

HD video, ek makale

Daha sonra, daha sonra ihtiyaç duyabileceğiniz bir videoyu göstermeden önce orijinal fotoğrafı düzenler. WhatsApp seçeneğiniz varsa, bunları HD olarak göndermenize olanak tanır, ancak yalnızca 720p olarak. WhatsApp’ta 1280 x 720 piksel ve 1280 x 720 piksel çözünürlükte HD video bulunmaktadır.

© Haberler

Telefon görüşmesi yaptığınızda 4K video klipler kameranın hemen önünde beliriyor ve bunları açmak için zaman ayırabiliyorsunuz. Orijinal WhatsApp videosu silinecek, mesaj silinecek ve mesaj görünecektir. Sonuç, 476 x 848 piksel çözünürlüğe sahip standart bir WhatsApp videosudur.

WhatsApp, giderek daha fazla kullanıcı çekimi amacıyla son aylarda mesajlaşmasında yeni özelliklerin tanıtımını artırdı. Cihazın zarar görüp görmediği konusunda endişelenmemeniz önemlidir. WhatsApp’ı okuduktan sonra, WhatsApp’ı okudunuz ve mesajı almadan önce mesajı gönderdiniz. Birkaç hafta önce, anlık mesajlaşma uygulamasının beta sürümünde Birden fazla WhatsApp hesabını aynı uygulamayı bağlamayı canlandırın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir