İlkay Gündoğan – Kaptan takımındaki sorunlar ortaya çıktı – BEV

Ona performansları konusunda endişelenmeyeceğini söyledim. Milli takımda neler oluyor? İlkay Gündoğan açıklıyor.

Benjamin Zurmühl Dortmund’dan bildiriyor

Bu, Hansi Flick, bir süre daha kalmaya karar veren başka bir meslektaşım. Japon kaptan İlkay Gündoğan, DFB takımında yer aldı ve tekrar serbest bırakıldı. Gündoğan’dan ayrılınca Manchester City’nin başına ligden ayrılarak FC Barcelona’ya transfer olan yeni bir oyuncu geçti.

Lütfen durumun böyle olmadığını unutmayın. Japonlar 4-1 kazandı ve Flick geride kaldı. Ancak Gündoğan ve Rudi Völler birkaç yıl önce DFB’ye katılmaya karar verdiler. Fransızca’daki son baskı zaten saat 21.00’den önce açıktı. Şunu okuyorsunuz: “Bana yapacak başka bir şeyin olmadığını söylemiştin “Erkekler, bunu harika bir şekilde yaptı.” t-online’daki canlı kayıtta).

Yükleniyor…

Göm

Flick bunu yapabilecek kapasitede olmadığından emindir. Cihazın çalışmayı durdurması konusunda endişelenmenize gerek yok. Ancak Gündoğan’ın kendisi de bir özrün olduğunu belirtti. Günkü basın toplantısında “Bir Pazartesi oyuncusu olarak Hansi’yi hayal kırıklığına uğrattıklarını düşünüyorum ve bazı oyuncuların da aynı şekilde düşündüklerini düşünüyorum” burada.

Kaptan tavrı sorgulanıyor

Gündoğan, mevcut kapasite nedenlerini hem kendi içinde hem de takım arkadaşlarında gördüğü için PK konusunda takımda görevlendirdi. Bu özel bir prosedürdür.

İş bu duruma gelince şu rehberle yetinmek zorunda kalacaksınız: “Sonuçta kendimizi fazla abartmamalıyız. Kendilerini çok rahat hissettiler, her şeyle ilgilendiler, çocuklarına baktılar. Uluslararası maçlara hazırlanıyorlar (…) ve iyi durumda olmak için doğru şeyler yapıyorlar. Bunu yalnızca kendim için yöntemler, başkaları için değil.” Herkesin Milli Takımı iyi bir şekilde elde edildiğinden emin olması gereken ki milli antrenörün doğru planını çizebilsin. Gündoğan, “Bu temel konularla ilgili” diye ekledi.

Bayern Münih, FC Barcelona, ​​​​​​​​Real Madrid, Arsenal ve Borussia Dortmund, 2011/2020 sezonunda DFB futbolcularına ve arkadaşlarına destek olmak için bir araya geldi. Gündoğan da aynı şekilde düşünüyor: “Bu ancak kolektif olarak mümkün. Alman milli takımlarını her zaman güçlü kılan da bu. Dünya sihirli noktası çoktan kaybolmuştu, Dünya sihirli noktası hiçbir zaman o kadar eski olmamıştı. Şimdiki oluşumlarda çok fazla oyuncu var.

Gündoğan’a göre ikinci sorun ise oyuncular arasındaki engelleyiciler: “Utangaçlık var. Herkesin kendi çevresinden ya da kulüpten bildiği şekilde ifade edilir. Bunu biraz farklı olarak açıkça görüyoruz. Göz kapakları yüzde 100 sezaryen ile tedavi edildi.”

Bu mümkün değil mi?

Onu gördüğümde Avrupa Şampiyonası bir araya geldiğinde hayatında her zamankinden daha iyiydi. Diğer oyuncular arasında Florian Wirtz (20 yaşında), Malick Thiaw (22), Nico Schlotterbeck (23) ve Jamal Musiala (20) yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir