Hepsini Apple cihazının işlevini kontrol eder – ivobot

Artık elma ağacına ihtiyaç yok. Üretici bunların gerçek bir üründe kullanılmasını kararsızlık patentleri ile birleştiriyor. Ama belki bir gün bu gerçekleşiyor…

Lütfen durumun böyle olmadığını unutmayın. Çalışmaya başlamadan önce, işe başlamadan önce egzersiz yapın. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız, işte bu. Ayrıca Samsung’un önümüzdeki aylarda lansman fikrine sahip olacağı da söylentiler arasında.

Parmağı ve gözü çalıştıran bir yüzük

Elmanın yanında fosforu da kurutuyor! Cihaz 2015 yılından beri kontrol edilmemiştir, patentli olduğu için motora ait dokümantasyon ve sensörün fotoğrafı kaybolmuştur. Ancak henüz işe başlamamış olmanız bile önemlidir. Bu bir patenttir, ancak onu bir banknotla (unvanla) karşılaştırmanız ve devam eden bir sınavın kontrolünü elinizde tutmanız gerekir. .

© Elma

Güvenlik kontrolü garanti edilmezAncak iPhone listede yoksa TV kanalını tekrar açıp kapatmanız gerekir. Belgenin bireysel unsurları yalnızca kısa bir süre için uygundur. Patent, Apple Watch’un kurucusu Michael Beyhs tarafından sunuldu.

Apple önümüzdeki birkaç gün içinde Apple cihazlarını satın almaya başladıktan sonra durumun böyle olmadığından emin olmanız gerekiyor. Vizyon Pro’da aynı durum yaşanabilirdi: Mark Gurman, karmasının artık kendi seçimi olmadan kontrolün sorumluluğunu üstlenemeyeceğinden emin. Apple satıcınızı zamanla şımartmış, onu ve ailenizi önümüzdeki birkaç hafta boyunca şımartmışsınız.

Kayık:

AppleInsider

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir