haber blogu | Rusya’nın mühimmat üretimini büyük ölçüde artıracağı söyleniyor – BEV

517. Gün: Ukrayna, Tuna boyunca seyahat sevkiyatını artırmayı planlıyor. Ancak Kremlin artık deliremezdi ve yolculuğa çıkmak zorunda kaldı. Haber blogundaki tüm bilgiler.

Bir bakış en önemli şeyler


Yükseliyor…

Gom

Rusya, Ukrayna’nın Tuna limanına girdi – gözlem fiyatları yükseldi

12:33: Ukrayna ile yapılan görüşme görüşmelerinin tamamlanması dolmasının ardından Rusya, özellikle tarımın yapılmaması için alternatif yollara saldırdı. Yerel Yetkililere göre Pazartesi günü, Rumen nehri kıyısının karşısındaki Tuna nehri üzerindeki Reni limanında Rus hava aracı saldırılarında üç gözlem silosu imha edildi. Ancak NATO operatörünün bir çözüm bulması gerekiyor. Roman yeni sürüm:

Tuna, Karadeniz’den geçiş çok tehlikeli hale geldiğinden, gözlem için en ulaşım yollarından biri haline geldi. MarineTraffic, İsmail’in son 30 yıllık tarihinde 30 yıl önce bir tatil konaklamasıyla ilgilendi. Ancak başlangıçta bunun Rus saldırılarından kaynaklanıp kaynaklanmadığı belli değildi. Ukraynalı haber ajansları, İsmail bölgesinde gece vakti patlamalar olduğunu bildirmişti.

Milletvekilleri, Rus vicdani retçiler için AB koruma muhafazasında bulundu

12:32: Çeşitli partilerden milletvekilleri, AB’nin koyduğuni Rus vicdani retçiler için daha fazlasını yapmaya çağırıyor. SPD, Liberaller, Sosyalistler ve AB Komisyonu Liberal siyasetçileri Ursula von der Leyen, Konsey Baskan, Charles Michel ve komedyen Josep Borrell açıkça şunları söyledi: “Rus siyaseti kararını verdi ve hükümet hükümetle ‘Nin ve üye devletlerin görev listesi’ ile ilgilendi.’ Onlar ve yazdıkları metinler, sizi memnun eden siyaseti takip etmenize yardımcı olacaktır.

AB Liderlerine mektupları, milletvekilleri, diğer şeyler yanı sıra, Rus, son Luhansk-Donetsk döneminde Ukrayna ile nasıl işbirliği yaptığını merak ediyor ve 13 Aralık 2013’te fikrini değiştiriyor. Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik saldırı mücadelesini reddetmeyi reddeden 600’den fazla Rus burada hapsedildi.

Ukraynalı Yetkili yolsuzluk şüphesiyle tutuklanması

12:13: Pazartesi günü, Ukraynalı müfettişler bir Odessa bölgesi askeri vekil ofisinin görevinden alınan başkanın yolsuzluk iddialarıyla tutuklandılar. Adamın, erkekleri rüşvet bilgileri askerlik hizmetinden muaf tutmadan yollardan zengin olduğu söyleniyor. Askeri Yetkilinin savaş sırasında İspanya’da milyonlar değerinde mülk satın aldığı söyleniyor. Endişelenmeyi bırakmanız önemlidir.

Ukrayna Rusya’yı parça tesirli bombayı kullanmakla dinlemiyor: çocuk öldü yaralandı

22:05: Ukraynalı Yetkililer, Rusya’yı Ukrayna’nın geldiğiki Donetsk Oblastı’ndaki Kostyantynivka kasabasında parça tesirli bomba kullanmakla suçladı. Pazartesi akşamı yerel askeri idare başkanı Pavlo Kyrylenko’nun kanalı geçen haftaya kadar Telegram gönderdi. Yedi yaralı değişken kusurlu Bombası, insanların rahatlamak istediği bir su kütlesinin yolunu patladı. Kyrylenko, iyi haber için teşekkürler. Yerellara göre savcılar, öldürülen çocukların yaşındaydı. Yaralılar rasında 4 oyunda da olduğu belirtildi.

Rusya, Ukrayna’ya karşı giriştiği saldırı savaşında uluslararası alanda yasaklanmış misket bombalarını kullandı. Kremlin, Ukrayna’daki ABD liderliği Vladimir Putin’in peşine düşüyor ve iktidara başvurmasalar da Rusları taciz etmeye çalışıyor. Ukrayna, Rusya’nın elindeki topraklarını özgürleştirmeye yönelik karşı saldırısında daha büyük başarıya ulaşmak için bu mühimmatı ABD’ye sağladı.

Rusya’nın mühimmat üretimini büyük ölçüde artıracağı söyleniyor

20:14: Rusya’ya velet, mühimmat ve askeri teçhizat üretimi önemli ölçüde artırdı. Rusya Başbakan Yardımcısı Denis Manturov Pazartesi gününün başlayacağı, yılın sonunda bu yana, “Geçen yılın çok üzerinde çok sayıda silah ve askeri teçhizatın bulunduğu” yaptı. Manturov, “Mühimmat açısından, aylık sevkiyatların geçen yılki toplam siparişleri aştığı bir seviyeye ulaşıyoruz.” dedi. Bilgi bağımsız olarak doğrulanamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir