Google Pixel 8, AI video düzenlemesini nasıl bozmak istiyor? – BEV

Kaydettiğiniz bir videodan dikkat dağıtıcı parçaları kaldırabildiğinizi hayal edin. konu bu değil Google, Pixel 8 telefon numarasını etkinleştirdi. Şeyin yapay zekası, kişisel yazılımın işleme dayalı olarak özgürlüğü.

Google Pixel 8 video öğrenme testi

Birkaç yıldır Google, Pixel şirketinden hizmet alamadığı bir konferans görüşmesi düzenledi. Bir resim çektikten sonra, resimleri ve videoları okumak önemlidir.

Fotoğraf çekimi henüz tamamlanmadı ve görüntüler artık gösterilmiyor. Her durumda, Google çalışmayan bir video hazırladı.

Google, web sitesine bir tıklamayla “Pixel Superfans” ile uğraştı, ancak artık telefona ulaşılamadığı ve kameranın verileri kontrol etmekten saklandığı zaman geldi. Yakın zamanda test edilen Pixel 8 ve Pixel 8.

Google Pixel 8: Satın alma fiyatı yalnızca birkaç tıklamadır

bunlardan biri şu olasılık ile ilgili:Videolardan Gereksiz Arka Plan sistemlerini Kaldırın. Web sitenizi aşağıdaki içerikle vurgulayın:

“Telefonunuzunuzunuzui AI video gürültü engelleme özelliğiyle, yan koltukta oturanların gürültülerini videonuzdan ayırın […] Geçtiğimiz 24 saat boyunca, size güncel ve planlı bir stadyum oluşturma olanağı sağlayan bir yapay zeka video aracına yönelik bir dizi test, test ve çağrı yaptığınızdan emin olabilirsiniz. »

Kredi: Twitter/X’te @EZ8622647227573.

Bu fotoğraf ihtiyacınız olacak diğer birçok görseli içeriyor:

“Fotoğraf grubu kendi fotoğraflarını oluşturdu; görüntülerin yapay zekası onu yine de mükemmel bir grup fotoğrafı haline getirebilir.” […] Herkesin ve fotoğrafçılarının telefonlarının yapay zeka teknolojisiyle birleştirerek mükemmel takım imajını kaydetmeleri, böylece herkes harika görünsün. »

Vakit ayırdığınız bir fotoğraf çekerken araba fotoğrafı çekme zahmetine girdiniz mi? Bunu yaptıktan sonra ihtiyacınız olan kişiyle çalışma çabasını göstermelisiniz.

Hayal ettiğim gibi Google Pixel 8a

Google Pixel 8’i piyasaya sürdüğümde Google Tensor G3’ü cihazlarımla test ettim ve sizinki gibi yeni bir telefon almadan önce Pixel 7, Pixel 7 Pro ve Pixel 7a’yı telefonla aradım. güncelle. yazılım.

Google Pixel 7a 128GB satılık Taban Fiyatı: €509

Olun üzerinden Kanala

Kayık:

fanroid

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir