Google Kendi emojilerini özel kılıyor – Ivobot

Kişiselleştirilmiş emojiler en sevdiğim emojiler mi? Panik yapmayın, Google’ın kişiselleştirilmiş emojileri “pişirmenize” olanaklarını geniş, kullanımı çok kolay bir çevrimiçi araç var!

Annem birkaç emoji gördü çünkü çok popülerler, Google Emoji Mutfağı’nı hayata geçirdi, sabırsızlanıyorum! Ama şimdi sanki emoji duygularımı unutamıyorum.örneğin kulaklık takan işlemleri bir kafa. Bu, Sandviçlerle’nin hâlâ birkaç safra paketi içerdiği anlamına geliyor.

Emoji sanatçı birleşimi

Ancak bazı emojilerin diğerleriyle birleştirilemeyeceğini lütfen unutmayın. Bu da emoji kullanıcılarının zamandan memnun olmadığı anlamına geliyor. Artık o kadar eğlenemediğim için (ki yapamıyorum?) durum böyle değil ama bunu başka şeylerle ve olası ürün kombinasyonlarıyla karşılaştırdığınızda durum böyle. Bu emoji mutfağını kullanmak için kullanmak ” Mutfak emojisi » Google “Yemek Pişirme” yazısının görüntülendiğini gösteriyor. Bu emoji zaten PNG formatında görüntülendi.

© 01net

Olan biten sadece bu değil, bu bir emoji… Gerçekten hoşuma giden bir emoji! Artık tek yapmanız gereken telefona bağlanmak ve sistemi ihtiyacınız olan Unicode tutarlılığıyla doldurmak. Emoji Kitchen, uygulamaya bağlı yeni bir Gboard alternatifidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir