Google Fotoğrafçı üç pratik özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor – Blog

Google Fotoğrafçıları Fotoğraf ve video kayıtları, görsellerin düzenlenmesi ve görseller için müteakip ödeme. Aşağıdaki konular hakkında daha fazla bilgi: üç yeni fonksiyon Kullanıcı deneyimini daha da rahat hale getirmek için.

@AssembleDebug, bu durum söz konusu olmadan hatayı düzeltmeyi kendine görev edindi. Kaynak, 30 Mart 2019, başarıya ulaşmadan önce parayı kazanmayı kendine görev edindi.

1. Lütfen verilerin doğru olmadığını unutmayın.

Fotoğrafçı arkadaşlarınızı veya paylaşmayı paylaşmayı düşünüyorsanız muhtemelen albüm daveti özelliği bilinmektedir. Fotoğrafçılarınıza, kişilerin kişilerine izin vermenizi, bu kişinin daha sonra onları görüntüleyebilmesini, yorum yapabilmesini veya başkalarını ekleyebilmesini sağlar. Daha sonra “Paylaş” tuşuna basın, “Albüm davet” tuşuna basın ve menü çubuğuna basın, ardından “Cinsiyet” tuşuna basın ve tekrar basın.

Kaynak: AssembleDebug

Ancak çok sayıda kişiniz varsa veya sık sık albüm oluşturursanız bu sıkıntı sıkışık olabilir. Google Fotoğrafçı uygulamasını seçtikten sonra silmek için zaman ayırmanız gerekir. Albüm açılmadı, silmeyi başaramadım. Bu, fotoğraflar için o kadar hızlı ve kolay ödeme yapılamayacağı anlamına gelir.

2. İçeriğinizi otomatik olarak arşivleyin

Google Fotoğrafçı, sık sık başvurduğunuz belirli fotoğrafları gizleyerek arşivlemeyi zaten sunuyor. Ancak eklenen albümlerde, cihaz klasörlerinde ve uygulama arama sonuçlarında görünmeye devam ederler. Google Photo Size’da Sunılmayacak fotoğraflar, filmler ve animasyonlar yer alıyor.

Google Fotoğrafçı size onu test etme fırsatı verecek

Düzenlediğiniz organizasyon araç tamamlandıktan 30 gün sonra, araç tamamlandıktan 30 gün sonra gerçekleşti. Dışarı çıkmadan önce sanatçıların ve galerilerin fotoğraflarını çektik ve biraz araştırma yaptık. Bir dizi konuyu içerdiği için ihtiyacınız olan zamanı ayırmanız gerekir.

3. Fotoğrafçının eksiklerini takviminizle birleştirmek için hasırlaştırıcılar birleştirir

Google Photographer, yakında takvimlerinizde güncellenecek hasırlaştırıcılar ve etkinliklerin oluşturulmasına yönelik bir işlev de entegre edebilir. Bir Google fotoğrafçısından fotoğraf çektikten sonra, aldığınız görselleri silme zahmetine girdiniz.

Google Fotoğraflar, Anılarınızın görünümüne dönüşecek

Google, Google One, fotoğraflarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz bir dizi fotoğraf oluşturdu. Fotoğraf çekip çekmediğiniz konusunda endişelenmenize gerek yok.

Olun aracılığıyla Kanala

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir