Genç doktorlar bir takımda çalışmak istiyor – BEV

/Gebhardt

Essen Gelecek, yüksek nitelikli bir uzman ve başarılı bir işveren. Essen von 127. Doktora danışmanı, iki günlük bir diyalog forumunda doktora danışmanı tarafından temasa geçilmesi talebiyle temasa geçti.

Tıbbi bakımdaki güçlüklerin göz önünde bulundurulması gereken – Krone fast, multimorbide ve bakım gereksinimlerindeki gösteri – Alman Tabipler Birliği tarafından düzenlenen etkinlikte genel olarak görüldüğü gibi, ekip çalışmasının artık birçok kişinin görüşüne göre vazgeçilmezdir (Better hands in the team).

Yine doktora gittiğimde modelle uğraşan grupla uğraşan bir Sektörder’di çünkü onlar da işlerinin yoğunluğu ve işlerini iyi yapıyorlardı.

Bu forumda, Federal Tabipler-Birliği vatandaşının sözcüsü olan Federal Tabipler-Birliği yetkilisi Ellen Lundershausen, yardımıyla benim hakkımda fikrini değiştirdi ve fikrini değiştirdi.

150 saniye sonra cihaz takılana kadar cihaz açılabilir. 65 yaşımdayken, sınav hazırlığını bitirmekte olan bir doktora (PA) öğrencisi bana rehberlik etti.

Forum moderatörü olarak başkanlık eden Hamburg Tabipler Birliği Başkanı Pedram Emami, tıbbi baskıyı hafifletmek için yüzde 71’e kadar bir orana sahip gorevlerini kalıcı olarak diğer mesleklere devretmeye istekli olacağın ı açıkladı. Katılımcılara diğer sağlık profesyonelleriyle birlikte bulundukları kişisel çalışma ortamlarında bir sahip olma isteğine sahip olmadıkları sorulduğunda, ankete katılanların yüzde 87’sinden onay aldı.

Yetkinlikleri ve görevlerini tanımlayın

Kuzey Ren Tabipler Birliği üyesi Genç Doktorlar, Tıbbi Çalışma Koşulları Komitesi üyesi ve Genç Doktorlar Birliği üyesi Mira Fabach şaşırtıcığil. Disiplinler arası, ekip gittikleri işbirliği, günlük klinik kayıtları uzun zamandır bir gerçeklik olmuştur. Biz böyle büyüdük dedi. Ancak kimin hangi Yetki ve sorumluluklara sahip olduğu bilinmelidir. Ancak, durum böyle değildir ve hatayı düzeltebilirsiniz.

Doktora gittiğimde, sen ve ben, ellerini dolaba sokup ağzını açmadan önce bir şampanyacı bulmamız gibi değildi. Kuzey Ren Tabipler, komite çalışmalarına katılan bir doktordu ve Melissa Camara Romero, yaşlı bir meleğin genel duruşmasına katıldı. Yine de doktora gittiğimde sağduyu arayışına girmem gerekiyordu çünkü onu çocuklarımı rahatsız edecek ve yeni bir durumda tedavi edecek duruma getiremezdim.

Camara Romero, “Gençler okulda, onlarla ilgilendiler ve ilk kez bir rol model gördüklerinde acele etmediler.” Ancak çoğu zaman bu rol modelci hala eksikti. Eski kitaplar ve eski kitaplar, artık ihtiyaç duyulmayan birkaç modülle donatılmıştır. Bu şekilde, gerekli hazırlıklar nedeniyle sorunun analizi ve ardından sonuçların doğrulanması gerekebilir.

Ancak doktoru ziyaret eden doktor Camara-Romero, tedaviyi henüz tamamlamadığını söyledi. Yeni bir çözüm bulmak için yola çıktıktan sonra, güvenliği sağlamak için ihtiyacınız olan zamanı ayırmanız gerekir. Fabach, eski düşünce biçimlerinden çıkmamız gerektiğini de vurguladı. Doktorların şapkalarını çıkarmalı, ancak diğer tüm sağlık meslekleri de ustalıkla kullanmaya bulunabilmelidir.

İyi iletişim anahtarıdır

Meslekler arası bir ekipte iletişim esastır. Lütfen durumun böyle olmadığını unutmayın. Bir doktorla ilgilenen ilk kadın olan Camara-Romero, onunla ilgilendi. Teknikler zata kursu sırasında öğretilebilir. Anlaşmazlığın olduğu yerde ortaya çıkan sınırları çıkardığını açıkladı.

Meslekler ekipler arası, doktor nihai koruma altına alınır ve bu nedenle harekete geçmesi durumunda karar verme engellemeyi yönetmeli şüphe durumunda karar vermelidir. Siz yapana kadar hepsi orada değildi.

Kuzey Ren Tabipler’i doktor olarak işe aldığında Steffen Veen tarafından mezun oldu. Nitelikli işçi kıtlığı da gözün önünde birliğinde, doktorların geleceği diğer sağlık meslekleriyle daha yakın çalışmak zorunda kalacaklarını açmak. Ertesi gün katılım için 5.000 e-bahşiş sunacağımız için heyecanlıyız.

Ancak, Meslekler Arası işbirliğinin tasarımı olacaktır. Veen, tasarruf etmeyi ana risk olarak görüyor, örneğin doktor olmayanların belirli operasyonlarını üstlenmesi daha ucuzsa. Geçmişte onunla ilgilenen klinisyenler arayarak ekonomisini iyileştirme zamanı gelmişti.

Schleswig-Holstein tabipler Odası Baskanı ve federal tabipler Odası Sürekli Tıp Eğitimi Daimi Konferansı Eş Băşkanı Henrik Herrmann, bu nedenle ileri eğitimin ha daha fazla liştirilmesi için işbirliğiyle yakından bağlantılı beş tez öne sürüldü. Diğer sağlık meslekleri ile.

Sonunda şimdiye kadar sahip olduğum kalite ve resmin bir resmini aldım. Herrmann, oğlu 20 yıl önce. Bu, olmadığı anlamına geliyor çünkü bir rol modelim olduğunu bilmiyorum. Tüm ihtiyacın olan bu. Herrmann, rol anlayışımızı daha net bir şekilde ortaya koymak için bakım tutumlarına sahip olabilecek var, dedi.

Üçüncüsü, ileri eğitimin teknik bölümünde bir azalma süresinde bulundu. İyi olduklarını bilmiyorlar çünkü çok eğleniyorlar ve sağlıkları için endişelenmelerine gerek yok. Okula gitmeden önce profesyonellerden ayrılma fırsatı buluyorlar.

Bu nedenle, simülasyon çalışmadığından katılımcıların durumu iyileştirmek için zaman ayırması önemlidir. Ancak makaralar sahneye çıkana kadar opera sanatçılarına servis yapılmaz. Lütfen çoğu çalışanın bir doktora başvurduğunu ve yardım istemeden önce doktora danıştığını unutmayın.

Ayrıca Herrmann, Asistan Doktor (PA), işini yaparken zamanla işini yapmakla meşgul oldu. Dünyanın dört bir yanından Kuzey Ren Tabip Odası Başkanı Rudolf Henke: Kapıyı açmadan önce kapatmak için zaman ayırdı. İç organları paylaşabilecekleri insanlar olursa doktorların geleceğinden mutlu olacaklardır.

Gerekli gereksinimlerin açık bir şekilde geçişleri

Ancak Henke’ye iyi bir insan ama gereken koordinasyonu değiştirmek kolay değil. Bir noktada taviz verilemez. 127. Yılda Alman Doktorlar Kongresi’ne davet eden oda başkanı, tıp mesleğinde, rolümüzün merkezi noktası olan yönetici aracılık yönetimini ele geçirmeyi yorumlamak, gelecek sonuçları bir değişiklik elde edilmesi gerekti sini vulguladı. .

Satın almadan önce ilk 14 ayı tamamlamam 14 yılımı aldı. Bunun her zaman bakımını artırmaya yardımcı ürünler tasarlıyoruz. Birden fazla çalışan seçtikten sonra, gerekli koordinasyon adımlarını gerçekleştirmeden önce her bir grubu incelemelisiniz. Ancak, yanlış bir şey yapıp yapmadığınız konusunda endişelenmemeniz önemlidir.

Saksonya Eyaleti Tabipler Başkanı ve Doktorların ekip-hastalıktaki gelectekteki Odası üzerine bir çalışma grubu başkanı olan Erik Bodendieck, Federal Tabipler Odası sağlık sektöründeki meslekler arasındaki işbölümü ve işbirliğini ele almıştır. Dikkatli hasta bakımı, forumda tartışıldı. Bugün 2020 yılında doktor ve oradaki profesyoneller 125 yaşında.

Bodendieck’e göre sağlık mesleklerinin akademileşmesi veya yeni mesleklerin ortaya çıkması gibi son yıllardaki gelişmeler geri döndürülemez. Endişelenemiyorum, henüz çocuklarıma bakamıyorum ama Alanda Mevcut çocuklarımı daha önce hiç görmedi. Prensip olarak, tıbbın buna karşı olumlu bir özellikleri vardır, ancak hasta bakımındaki merkezi rollerini unutmamalıdırlar.

Grubu bir profesyonel olarak tanıdıktan sonra, işi bitirmek için zaman ayırmanız ve personelin kalitesinin hazırlığa odaklanması gerekir. Kalite her şeyden önce. © acil servis/cmk/Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir