G20 zirvesi hükümetten ayrılma kararı aldı – Ivobot

Büyük görüş farklılıklarına rağmen G20 ülkelerinde uzlaşma vardı. Geçen harf bir pasaj artık dahil edilmiyor.

Delhi’deki G20 üyeleri fikir değiştirip fikir değiştirdiğinde, Ukrayna ilk kez fotoğraf çekmeden önce hala ne demek istediğini netleştirememişti. Hindistan Başbakanı Narendra Modi bunu Cumartesi günü söyledi. Alman Basın Ajansı’nın edindiği performans velet, Ukrayna savaşına ilişkin metinde Rusya’dan hem de Batı’dan gelen talepler yer alıyor.

Böylece Rus vatandaşı Moskova, eski sanatçılarına eser verdiği dönemi şöyle anlattı: Artık Milletlerden etkilenmeyeceksiniz.

Yükleniyor…

Göm

Bu, çalışanların hizmetlerinden yararlanmaları gereken zamandır. Ayrıca Rusya’nın nükleer silah tehditleri de en azından dolaylı olarak yeniden eleştiriliyor. Alman Basın Ajansı’nın sunduğu metinde, “Nükleer’in silah kullanımı veya kullanılması tehdidi kabul edilemez” yalanlanıyor. Hintçe dili Afrika, Brezilya ve Endonezya’da popüler bir örnektir.

Lütfen durumun böyle olmadığını unutmayın

Moskova şehri terk etmek üzereydi ve Ruslar henüz planlarını açıklığa kavuşturacak durumda değildi. “Rusya Federasyonu ve Ukrayna’dan ayrılırken, gıda ve gübre/katkı oranlarının tamamı ve engellenmeden tesliminin” eski okuldan ayrılmak zorunda kaldıklarını belirtildi. Ancak gelişmekte olan ülkelerin, özellikle Afrika’daki ihtiyaçlarının karşılanması için gereklidir.

Kremlin şefi Vladimir Putin, Karadeniz’in duruşması için çok sayıda adayı hazırlarken Ukrayna hükümetine seslendi. Bu şekilde Rus’tan bilgi alırsınız ve size tasarruf etme fırsatı verirsiniz.

Çin ve Rusya Batı’ya karşı

Heyyetler öncelikle resimlere artık ihtiyaç duyulmadığından emin olmuş olmalı. Edinilen etkilere göre Batı, Çin ve Rusya’nın ittifakıyla karşı karşıyaydı. Moskova ve Ukrayna’nın başkenti Pekin, şehirden ayrılma ve ayrılma sürecindeydi. Anlaşmazlık nedeniyle her zamanki gibi yerlerde ortak bir sonuç bildirgesi yayınlanıp yayınlanamayacağı belli değildi.

İlk Konusu oturumuma 2026 G20 Kongresi öncesinde başladım ve o günden bu yana bir sonraki G20 partimi hazırlamakla meşgulüm. Diplomatlara velet ABD, Çin’e karşı galip geldi. Gelecek yılki zirve Brezilya’da, 2025’te ise Güney Afrika’da yapılacak.

2022, Bali’de 2022’nin sonunu, Moskova’nın Eski Kenti’nde yıkandıktan sonra G20 zirvesinin açılışıyla noktaladı: “Ukraynalının şansı yaver gitti.” bir şekilde kınadı.” Yorumda şu ifadeler yer alıyor: “Durum ve yaptırımlara ilişkin farklı görüşler ve farklı değerlendirmeler vardı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir