Friedrich Merz, Nancy Faeser’i hasta olduğunu bildirdiğiçin azarladı – BEV


Hastalık izninin ardından: Merz, Faeser’e kızdı

09/06/2023 tarihinde güncellendiOkuma puanı: 2 gün

“Sonra hastayken aradıktan sonra”: Merz, konuşması sırasında Faeser’e sert bir şekilde saldırıyor. (Kaynak: t-online)
Twitter logosuPinterest logosuWhatsApp aboneliği

CDU üyeleri Merz ve Bakan Faeser’i içişleri komitesi mevcut olduğu için azarladı. Sol Wissler’in patronu büyük bir sorumluluk üstlendi.

Elçi Friedrich Merz, Federal Şansölye Komitesi’nde Şansölye Nancy Faeser. Federal Meclis’in SPD üyesi Merz, “Bayan Faeser’den alıntı yapamayacağı” gerekçesiyle başladığını söyledi. “Wiesbaden’den gelen dpa raporları sayesinde bir açıklama yapıldı.”

Bakan, Salı günü Schönbohm Davası ile ilgili bir toplantıya katılmayı komitenin iptal ettiğini; Komplekste, Faeser’in sabah Alman Basın Ajansı’na bir röportaj vermesi nedeniyle Birlik içinde eleştirilerle karşılandı. Bu yüzden oraya ulaşmak kolaydır.

Daha sonra “hastaların sağlığının yaşlı bir doktor tarafından açıklığa kavuşturulamayacağı” belirlendi. Berlin’in Federal Almanya Cumhuriyeti’ne başvurması mümkün değil. Faeser, Hessen yakın zamanda Sosyal Demokratlardan ayrıldı.

Herhangi bir sorun yaşanması mümkün değildir

Birlik, siber güvenlik şefi Arne Schönbohm, öncelikle Faeser’in Açıklama yapma konusunda aktif olduğunu belirterek ısrar ediyor devam ediyor. Milletvekili, Federal Bakan ve Başbakan tarafından hazırlanan bir raporla “Welt”in fikrini değiştirmesi istendi. Alexander Throm (CDU), Gazeteye, partisine oy vermeye karar verdiğini söyledi.

Sol, çocuklarına bakan Janine Wissler’ın şarkılarını söylüyor. “Nancy Faeser eleştirisini Amerika Birleşik Devletleri Federal Komitesi’nde açıklamaya karar verdi, görüşünü dile getirdi, Hesse elinden geleni yaptı ve yaptığı işten memnun kaldı.” yor ve güvenilirliğini sarsıyor “

Tütün grubu CDU/CSU’nun başka bir toplantı yapma kararını reddetmişti. AFP, durumun böyle olmadığı ve durumun böyle olduğu gerekçesiyle Koalisyon yetkilisi ile karşı karşıya geldi.

Schönbohm Rusya ile temaların işlenmesiyle suçlanıyor

Federal Adalet Divanı (BSI), Federal Başkan Schönbohm ile birlikte düzenlemeye katıldı. “ZDF Magazin Royale” programının ilk üyesi olan Schönbohm, ülke çapında bir televizyon yayınına davet edildi.

Schönbohm, Rus servis sağlayıcılarının eski kimliklerini kaybettiklerini açıkladığında işlerini yapmayı başardılar. Daha sonra Federal hükümet devraldı. Faeser nihayet Kasım 2022’de Schönbohm’u BSI Başkanı olarak görevden aldı. Şu anda Federal Kamu Yönetimi Akademisi’nin Başkanıdır.

“Dünya”, Birliğin talep ettiği özel komite toplantısının, Faeser’in Schönbohm’u geri çağırmak için Anayasayı Koruma Dairesi’nden gelen bilgilerin kullanılmasıyla kullanılmadığıyla ilgili olması gerektiği tarafından oluşturuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir